با حكم مجید زین العابدین؛

اعضای جدید شورای هنری ارکسترها عرضه شدند

اعضای جدید شورای هنری ارکسترها عرضه شدند به گزارش ال مور با انتخاب و معرفی اعضای جدید شوراهای ارکستر ملی ایران و ارکستر سمفونیک تهران، از اعضای دوره گذشته این شوراها قدردانی گردید.به گزارش ال مور به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، با حکم مجید زین العابدین مشاور وزیر و مدیرعامل بنیاد رودکی و با مأموریت اعتلای دو ارکستر ملی ایران و سمفونیک تهران، اعضای شورای هنری ارکسترها برای دوره جدید انتخاب شدند.
حسن ریاحی، نصیر حیدریان، کیاوش صاحب نسق، محمد میرزمانی و هادی آرزم به عضویت شورای هنری ارکستر سمفونیک تهران و همینطور حمید شاهنگیان، امیر بکان، همایون رحیمیان، سهراب کاشف و بهزاد عبدی بعنوان ۱۰ عضو دوره جدید شورای هنری ارکستر ملی ایران معرفی گشتند.
حمایت از اجراهای فاخر، اهتمام به برنامه ریزی تقویم سالانه، انتخاب و همکاری شایسته ترین نوازندگان و خوانندگان موسیقی کشور، دعوت از رهبران صاحب صلاحیت برای ارکسترها، انتخاب نمونه های درخشان از آثار آهنگسازان ایران و جهان، سفارش تولید آثار جدید و تدوین شیوه های ارتقای کیفی ارکسترها متناسب با سیاست های راهبردی بنیاد رودکی از مأموریت های این شوراها اعلام شده است.
بنیاد رودکی با قدردانی از همکاری اعضای دوره قبلی شورای هنری دو ارکستر، یکی از نمودهای برجسته این همراهی را در قریب به دو سال قبل زحمات اعضای این شوراها دانست که در شکوفایی کمی و کیفی ارکسترها کوشش ورزیدند. این بنیاد ابراز امیدواری کرده همچنان از این هنرمندان و سرمایه های گرانقدر در عرصه های دیگر همکاری برای تعالی موسیقی کشور بهره مند باشد. همینطور هنرمندان فرهیخته عضو دوره جدید شورای هنری ارکستر ملی ایران و ارکستر سمفونیک تهران با تأسی به تجربه خرد جمعی، چشم انداز رو به رشد و متعالی در زمینه های ملی، دینی و مردمی برای درخشش مضاعف و اعتلای دو ارکستر طراحی و راهبری نمایند.

1401/04/03
10:54:48
0.0 / 5
191
تگهای خبر: تولید , مد , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس