انتشار یك گزارش آماری دیگر از دفتر موسیقی؛

مجوز 25 تک آهنگ در تیر صادر گردیده است

مجوز 25 تک آهنگ در تیر صادر گردیده است ال مور: دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار یک گزارش آمار مجوزهای صادره از این مجموعه در تیرماه 1401 را اعلام نمود.به گزارش ال مور به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، در تیر ماه ۱۴۰۱ دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز ۲۵ تک آهنگ، ۴ آلبوم موسیقی و ۸ اثر تصویری را صادر کرده است.
تمامی تک آهنگ هایی که در تیر ماه مجوز گرفتند در زمینه موسیقی پاپ بودند و از بین آلبوم های مجوز گرفته در این ماه، یک آلبوم موسیقی پاپ، ۲ آلبوم موسیقی محلی و یک آلبوم موسیقی کلاسیک بوده است.
برای این آثار فقط مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.
در این ماه ۴۰ مجوز اجرای صحنه ای نیز صادر شد که ۲۴ اجرای آن به موسیقی پاپ، ۲ اجرا به موسیقی سنتی، ۶ اجرا به موسیقی تلفیقی، ۲ اجرا به موسیقی محلی و ۶ اجرا به موسیقی کلاسیک اختصاص داشت. دفعات اجرای صحنه ای در تیرماه نیز به ۶۸ اجرا رسید.
با توجه به تفویض اختیار در بخش اجرای صحنه ای به اداره کل ارشاد استانها، این آمار فقط مربوط به مجوزهایی است که توسط دفتر موسیقی صادر گردیده است.
بدین ترتیب در چهار ماه ابتدایی سال، دفتر موسیقی مجوز ۲۵ آلبوم، ۱۰۵ تک آهنگ و ۵۹ آثار تصویری و همین طور ۱۶۶ اجرای صحنه ای را صادر کرده است که با این آمار، مجموع دفعات اجرای صحنه ای به ۳۹۶ اجرا رسید.


منبع:

1401/05/14
12:48:27
0.0 / 5
174
تگهای خبر: فرهنگ , كلاسیك , مجوز , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس