كاهش شیوع كووید 19 با فاصله گذاری اجتماعی

كاهش شیوع كووید 19 با فاصله گذاری اجتماعی به گزارش ال مور رئیس اداره مراقبت بیماری های واگیردار وزارت بهداشت اظهار داشت: با كاهش مراودات اجتماعی، احتمال سرایت بیماری كرونا از بین می رود و لازمه آن ادامه همكاری خوب مردم است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، حسین عرفانی در یك برنامه رادیویی با بیان این خبر كه موج همه گیری كرونا ویروس در كشور ما هنوز در فاز افزایشی خودش است، اظهار داشت: حدود سه هفته است كه تعداد مواردمان حول و حوش هزار نفر در روز گزارش می نماییم. این رقم از یك طرف نشان داده است كه موارد ما رو به افزایش است. از یك طرف دیگر نشان داده است همیاری و مشاركت مردم تا حدودی توانسته جلوی افزایش تصاعدی بیماری را در جامعه بگیرد.

وی اظهار نمود: اگر اقدامات كنترلی و مشاركت های مردمی نبود ما باید روز به روز تعداد مواردمان افزایش پیدا می كرد. خوشبختانه این رقم افزایش پیدا نكرده و حالت ثابتی را دارد. این ثابت ماندن مشروط به فاصله گذاری اجتماعی یا جدا سازی مردم است.

وی متذكر شد: با كاهش مراودات اجتماعی، احتمال سرایت بیماری از بین می رود و لازمه اش ادامه همكاری خوب مردم است كه در منزل بمانند، سفارش های بهداشتی را رعایت نمایند و از ایجاد ارتباط با دیگران جدا اجتناب كنند تا این اقدامات و تلاش شبانه روزی كه انجام شده مسمر ثمر واقع شود و این موج را رد نماییم و وارد فاز كاهش بیماری شویم.1399/01/04
21:16:30
5.0 / 5
3088
تگهای خبر: جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس