فرمانده نیروی انتظامی :

نابودی رژیم اشغالگر قدس با وحدت مسلمین جهان بزودی زود محقق می شود

نابودی رژیم اشغالگر قدس با وحدت مسلمین جهان بزودی زود محقق می شود به گزارش ال مور فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به روز جهانی قدس، اظهار داشت: روز قدس، روز مبارزه با استكبار جهانی را گرامی می داریم و ان شاءالله هرچه سریعتر شاهد نابودی رژیم اشغالگر قدس باشیم كه این مهم با وحدت مسلمین جهان بزودی زود محقق می شود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در نشست صمیمانه ای که قبل از ظهر امروز با خانواده شهید "مجید بارانی" داشت اظهار نمود: یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت کشور بخصوص سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی" را گرامی می داریم و بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) درود و رحمت می فرستیم و برای مقام عظمای ولایت فرماندهی معزز کل قوا، آرزوی طول عمر توام با سلامتی داریم.
وی ضمن خیرمقدم به خانواده شهید بارانی، اضافه کرد: شهادت، این همکار عزیز، مجاهد خستگی ناپذیر که عمر خود را در راه خدمت صادقانه به کار گرفت و ۱۶ سال هم بعنوان جانباز صددرصد و شهید زنده در بستر بیماری بودند را تبریک و تسلیت عرض می کنم؛ تسلیت از این باب که چنین همکار بزرگوار و مجاهدی را از دست داده ایم و تبریک به خاطر اینکه شهادت اجر و ثواب ایثارگرهایش بود.
فرمانده ناجا اظهار داشت: شهادت، اجر و ثواب بزرگی است که خداوند به بندگان خاص خود عطا و عنایت می کند و همه بزرگان، فرماندهان و دلسوزان نظام و انقلاب که مسیر خدمت واقعی به مردم را پیش گرفته اند در سر و دل آرزوی شهادت دارند و مصداق بارز این بزرگان، شهید "حاج قاسم سلیمانی" است که ۴۰ سال از عمر بابرکت خود را صادقانه و خالصانه صرف خدمت به مردم، نظام و انقلاب کرد و همیشه هم آرزوی شهادت در سر داشت و به حق به اجر واقعی مجاهدت هایش یعنی شهادت رسید.
فرمانده نیروی انتظامی کشور با اعلان اینکه فرهنگ و باب شهادت در نیروی انتظامی باز است، افزود: ان شاء الله بتوانیم راه امام راحل و شهدا را ادامه دهیم و شرمنده شان نباشیم؛ در عین حال لیاقت سربازی ولایت و خدمتگزاری به مردم را به درستی ایفاء نماییم.
سردار اشتری با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش مان را مدیون همه شهدا هستیم، اظهار نمود: شهدا، سرمایه عظیم خود یعنی جانشان را برای عزت و اقتدار کشور در طبق اخلاص تقدیم کردند و کمترین وظیفه ما ادامه دادن راه آنها است.
وی افزود: شهید "مجید بارانی" در سال ۱۳۸۳ طی درگیری با اشرار در استان سیستان و بلوچستان و مجروح جانباز شدند و طی سال های اخیر زندگی نباتی داشتند.
سردار اشتری اظهار داشت: بنده طی سفر سال قبل به استان سیستان و بلوچستان، توفیق زیارت و عیادت از این شهید زنده را داشتم و با خانواده این عزیز دیدار و گفت و گو کردم و این مهم را به منظور زندگی خودم برکت و عنایت خداوند می دانم.
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید براینکه ان شاء الله ما هیچگاه شرمنده شهدا و خانواده هایشان نباشیم، افزود: بنده از نزدیک شاهد ایثارگری های بی چشمداشت و بی منت خانواده این شهید بزرگوار بودم و ان شاء الله خداوند اجر و پاداش ۱۶ سال پرستاری و مراقبت از این شهید زنده را نصیب همسر شهید و فرزندان شان کند.
سردار اشتری تصریح کرد: شهید بارانی و همه شهدای اسلام و انقلاب افتخار ملی، جهان اسلام و نیروهای مسلح بخصوص ناجا هستند؛ شهدا قهرمانان فراموش نشدنی ما خواهند بود.
وی تصریح کرد: تعظیم و ادای احترام در مقابل مقام شامخ شهدا و خانواده هایشان کمترین ادای دین مان است و ان شاء الله شهدای برزگوار در دنیا و آخرت دست همه ما را بگیرند.
وی اظهار نمود: از صمیم قلب می گویم که ان شاء الله آخر راهم به شهادت ختم شود و عاقبت خیر شوم.
فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت های نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: ناجا یک سازمان عظیم و خدمتگزار است که نیروهایش به صورت شبانه روز در حال مجاهدت و خدمت به مردم هستند.
سردار اشتری اضافه کرد: خیلی از مردم این تصور را دارند که امکان دارد ما فقط در مرزها و مأموریت های مقابله با قاچاقچیان در لبه مرزی کشور شهید دهیم، این در حالیست که باید بگویم همکارانم در اقصی نقاط کشور از نقطه صفر مرزی تا دل شهرها و روستاها حضور دارند و برای انجام وظیفه صادقانه تا پای جان هم پیش می روند.
فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به ایثارگری های سبزپوشان ناجا، عنوان کرد: دو روز قبل، در شهرک قدس تهران یکی از همکاران عزیز ما طی درگیری با سارقان مسلح به شهادت رسید؛ در واقع می خواهم بگویم ما در همین کوچه بازارهای نزدیک مان هم برای امنیت و آرامش مردم، شهید می دهیم در حالیکه چه بسا کمتر کسی از این جانفشانی ها آگاه باشد.
فرمانده نیروی انتظامی افزود: افتخار ما این است که خدمتگزار صدیق مردم باشیم و در این راه مصداق تعبیر مقام معظم رهبری چون یک مجاهد فی سبیل الله، خدمتگزاری و تلاش نماییم.
وی افزود: لازم می دانم از همه همکاران عزیزم که انصافاً در تمام ایام سال در حال انجام و اجرای مأموریت ها هستند و مجاهدانه تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کنم.
سردار اشتری با اشاره به شرایط خاص جامعه و انتشار ویروس کرونا، افزود: همکارانم در این ایام هم خدمتگزاری به مردم را تعطیل نکردند و شاهد جانفشانی هایشان بودیم؛ ان شاء الله اجر و پاداش واقعی تلاش هایشان را از خداوند متعال دریافت نمایند.
وی با اعلان اینکه بدون حمایت، پشتیبانی و ایثارگری خانواده های کارکنان ناجا، امکان پیشبرد اهداف سازمانی نیست، اشاره کرد: خانواده بزرگوار شهید بارانی مصداق بارزی از خانواده هایی است که نام بردم؛ خانواده نیروهای مسلح همه این گونه هستند و می دانند که عزیزان شان در راه خدمتگزاری به مردم گام گذاشته اند و این تعهد انقلابی و دینی نسبت به کشور و نظام تعطیل بردار نیست.
فرمانده نیروی انتظامی با اعلان اینکه سالانه بیشتر از ۷۰ میلیون خدمات به مردم عرضه می دهیم، عنوان کرد: اینها صرفاٌ نمونه ای از تلاش آحاد سبزپوشان ناجا است و چه بسا در مواقع و شرایط مختلف، نیروهای پلیس خدماتی به مردم عرضه می دهند که در هیچ آمار و گزارشی ثبت نمی گردد.
وی با اعلان اینکه مردم به پلیس علاقمند هستند، افزود: امروز نیروی انتظامی جایگاه خوبی میان مردم دارد و اعتماد آنها برای پلیس بالاترین اعتبار و سرمایه است.
سردار اشتری اشاره کرد: قطعاٌ حسن اعتماد مردم به پلیس ریشه در جانفشانی و ایثارگری همه شهدای ناجا دارد چونکه مردم همواره ثابت کرده اند که قدردان خادمان خود و خانواده شهدا هستند.
وی اظهار داشت: توفیق خدمت به مردم را قدر دانسته و وظیفه خود می دانیم که هر روز خدمات بهتری عرضه نماییم، چونکه بنده معتقدم این مردم شایسته دریافت بهترین خدمات هستند.
فرمانده نیروی انتظامی اظهار نمود: بنده به نمایندگی از خانواده بزرگ ناجا از جانفشانی های شما خانواده عزیز شهید قدردانی می کنم و ان شاء الله دعای خیر شهید بارانی، همه شهدا و خانواده هایشان بدرقه راه ما باشد.
همسر شهید بارانی: نیروی انتظامی در تمام این سال ها ما را تنها نگذاشت.
گفتنی است، در این جلسه صمیمانه همسر شهید بارانی با اعلان اینکه نیروی انتظامی در تمام این سال ها در کنار ما بود و ما را تنها نگذاشت، افزود: خداوند اجر و توفیق شهدا را به سردار اشتری و همکارانش بدهد.
دختر شهید: سردار اشتری مثل پدر در کنار ما بود
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در ادامه، "یوکابد بارانی" دختر شهید بزرگوار، افزود: سردار اشتری همچون یک پدر در کنار ما بودند و طی این روزها، نگذاشتند جای خالی پد را حس کنیم؛ من هم شهادت پدرم را به همکارانش تبریک و تسلیت می گویم.
شایان ذکر است، سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس، هدیه ویژه فرمانده ناجا به خانواده شهید بود.1399/03/02
22:30:11
5.0 / 5
2660
تگهای خبر: جامعه , خدمات , زندگی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس