فرماندار تهران:

طرح زیست شبانه در وضعیت كرونائی معنا ندارد

طرح زیست شبانه در وضعیت كرونائی معنا ندارد ال مور: فرماندار تهران با تاکید بر اینکه زیست شبانه در تهران با وجود کرونا معنا ندارد بررسی این طرح را نیز منوط به پایان وضعیت کرونائی در تهران دانست.


عیسی فرهادی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح طرح تصویب شده در دویست و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با عنوان «شهر بیدار» که به موضوع زیست شبانه در تهران مرتبط می باشد اظهار داشت: طرح شبانه در وضعیت وجود کرونا و منع تردد از ساعت 21 معنا ندارد.
وی درباب بررسی این طرح برای کل ایام سال و پس از شرایط کرونا نیز اظهار داشت: تا شرایط کرونائی ادامه دارد با چنین طرحی مخالفت می نماییم در حقیقت طرحی برای زیست شبانه بررسی و تصویب نخواهد شد مگر پس از اتمام کرونا و ارسال چنین طرحی از طرف شورا پس از کرونا باید مراحل خودرا طی نماید.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محسن هاشمی روز سه شنبه هفتم بهمن ماه و در آخر دویست و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباب بررسی مجدد طرح زیست شبانه در شورا اظهار داشته بود: برمبنای مصوبات چند نقطه در شهر که گرفتار شب مردگی هستند و فضای مناسبی محسوب می شوند انتخاب شدند و بیشتر اهداف فرهنگی دراین موضوع پیگیری می شود. تا از این طریق کسانی که دیر می خوابند بتوانند از این فضاها استفاده کنند و بتوانند عمده وقت خودرا با خانواده بگذارنند تا بدین سان هم شب مردگی در این نقاط از بین برود و هم فضای اجتماعی شهر تثبیت و افزایش پیدا کند.
هاشمی درباب مخالفت هیات تطبیق فرمانداری تهران با این مصوبه در گذشته به سبب مخالفت نیروی انتظامی در خصوص عدم اجرای آن به سبب عدم تامین منابع مالی اظهار داشت: باید دید نقاط محدودی که انتخاب شدند از نظر هیات تطبیق و نیروی انتظامی چه مشکلی دارند تا آنها را رفع نماییم. امیدواریم موضوع باردیگر در فرمانداری مطرح شود و ما نیز پیگیر آن خواهیم بود.
منبع:

1399/11/11
13:50:40
0.0 / 5
640
تگهای خبر: فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس