نماینده ولی فقیه در سپاه:

دشمن با تهاجم فرهنگی به جنگ اعتقادات جوانان رفته است

دشمن با تهاجم فرهنگی به جنگ اعتقادات جوانان رفته است ال مور: اهواز - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن با تهاجم فرهنگی جنگ با ایمان و اعتقادات جوانان را شروع كرده و به دنبال آن است كه ایمان سنگرنشینان انقلاب را بگیرد تا خود آنها مقابل انقلاب بایستند.


به گزارش ال مور به نقل از ایرنا حجت الاسلام عبداله حاج صادقی روز دوشنبه در محل معراج شهدای اهواز در جمع خبرنگاران با ادای احترام به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای گمنام، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را از لزوم ها برشمرد و اظهار نمود: در فرهنگی دینی و قرآنی شهید تنها زنده نیست بلكه احیا كننده و حیات بخش جامعه اسلامی است.
وی حضور در جوار شهدای گمنام را برای جوانان و نسل جدید حیات بخش برشمرد و اضافه كرد: از دلایل اصلی حضور در این مكان های مقدس و در كنار پیكرهای مطهر شهدای گمنام، كسب حیات است و جوانان باید بدانند آنچه كه در این مكان ها پیدا می شود، حیات طیبه است.
نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: شهدا درجه بالایی داشته و شاید به حضور ما در این مكان های مقدس نیاز ندارند بلكه این ما هستیم كه به شهدا نیازمندیم و باید همواره راه شهدا را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.
وی بیان كرد: آینده روشن، مصون بودن در برابر دشمن، عزت و عظمت رهبرمعظم انقلاب و این نظام اسلامی و رفع مشكلات اقتصادی كشور در گرو زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و حركت در مسیر آرمان های شهدا است.
حجت الاسلام حاجی صادقی سپاه پاسداران را سنگرنشین خط مقدم پاسداری از انقلاب دانست و اظهار داشت: سپاه پاسداران درهر نقطه ای از این جهان كه انقلاب تهدید شود حضوری فعال خواهد داشت.
وی همینطور اضافه كرد: هدف اصلی سپاه از برنامه ریزی برای حضور راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، تحكیم ایمان و اساس فكری ملتی است كه در دفاع از انقلاب تابحال موفق كرده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: سپاه خادم مردم بوده و بهترین خدمت به مردم را مجهزكردن آنها نسبت به توطئه های دشمنان می داند و بهترین جا برای این خدمت، كنار شهدا بودن است.
وی ادامه داد: بزرگترین خدمت به مردم این است كه آنها را در سنگر نشینی یاری كرده و در برابر تهاجم فرهنگی دشمن در امان بداریم.
حجت الاسلام حاج صادقی همینطور در حاشیه بازدید از نمایشگاه هوافضای سپاه در پادگان شهید حبیب الهی اهواز اظهار داشت: همان گونه كه در دوران دفاع مقدس با حضور در صحنه توانستیم نقش آفرینی نماییم و از خمپاره شروع كرده و تا ساخت موشك دوربرد پیش رفتیم، برای فتح بیت المقدس از دست رژیم اشغالگرقدس هم آمادگی لازم را داشته و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستیم.
وی اظهار داشت: این دستاوردهای بزرگ برای ملت دلگرمی و وفاداری، برای رهبری میثاق و آمادگی و برای دشمنان وعده نابودی به دنبال دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه اضافه كرد: دشمن بهتر از ما می داند كه جوانان نسل امروز، هم شور و هیجان انقلاب را دارند و هم بصیرت آنها بیشتر است و این روحیه انقلابی نفوذ پذیر نیست.
حجت الاسلام عبداله حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه به همراه حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون كشور روز دوشنبه با حضور در اردوگاه راهیان نور شهید مسعودیان اهواز از نزدیك خدمات رسانی به راهیان نور را مشاهده كرده و بعد از آن با حضور در مزار شهدای گمنام در معراج شهدا نسبت به مقام شامخ این شهدای والا مقام اداری احترام كردند. بازدید از گروه تلویزیونی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان، نمایشگاه هوافضای سپاه در پادگان شهید حبیب الهی اهواز و دیدار با ایت ا... موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان از دیگر برنامه های نماینده ولی فقیه در سپاه و مسئول بسیج طلاب سپاه بود.
در این بازدیدها سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان و جمعی از مسئولان نظامی استان آنها را همراهی می كردند.
7152/ 6037


1396/12/28
19:52:43
5.0 / 5
4851
تگهای خبر: جوانان , فرهنگ , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس