تقدیر از فیلم های برتر جشنواره فجر

تقدیر از فیلم های برتر جشنواره فجر به گزارش ال مور انجمن سواد رسانه ای ایران و بسیج رسانه از فیلم های برتر جشنواره فجر كه دارای محتوای سواد فضای مجازی می باشند تقدیر می نماید.


به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، امروز دوشنبه تفاهم نامه همكاری بین انجمن و بسیج رسانه به منظور كوشش برای ارتقای سطح سواد در فضای مجازی به امضا رسید.
سواد رسانه ای (Media Literacy) یك نوع درك متكی بر مهارت كه برپایه آن می توان انواع رسانه ها و انواع تولیدات آن ها را شناخت و از یكدیگر تفكیك و شناسایی كرد.
با توجه به قدرت گرفتن روز افزون رسانه های دیجیتال در فضای مجازی، برخورداری از سواد رسانه ای مبحث مهی است.
در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه مزبور محمد صادق افراسیابی تصریح كرد: این تفاهم نامه در جهت توسعه فعالیت های حوزه سواد رسانه ای و همكاری متقابل به امضا رسیده است.
او ادامه داد: در جهت اهداف سند چشم انداز و سیاست های كلی نظام جمهوری اسلامی و مندی مستمر و نهادمند از خرد جمعی و همكاری بین مراكز فرهنگی، رسانه ای، آموزشی و پژوهشی كه به ارتقاء كمی و كیفی هدفها و برنامه های كلی جامعه در مورد سواد رسانه ای منجر می شود، این تفاهم نامه مشترك منعقد شده است.
مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه هم به كلیت آموزش و بومی سازی سواد رسانه ای و استفاده از ظرفیت های مشترك رسانه ها برای تحقق ارتقا سواد رسانه ای در جامعه تصریح كرد.
انجمن سواد رسانه ای ایران با ماهیت كوشش برای افزایش سطح سواد فضای مجازی دارای پروانه فعالیت است.


 

1396/10/04
22:29:35
5.0 / 5
5021
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس