معاون عمرانی فرماندار تهران:

برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران به فرمانداری رسید

برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران به فرمانداری رسید به گزارش ال مور معاون عمرانی فرمانداری تهران از دریافت برنامه پنج ساله سوم توسعه شهرداری تهران، توسط فرمانداری تهران اطلاع داد.


غلامحسین آرام در گفتگو با ایسنا، گفت: برنامه پنج ساله سوم توسعه شهرداری تهران، روز دوشنبه هفته گذشته به فرمانداری تهران رسیده است و روند بررسی این برنامه در فرمانداری تهران شروع شده است.
وی ادامه داد: بررسی این برنامه در دستور كار شورای برنامه ریزی و توسعه شهرستان تهران قرار گرفته تا نهایتاً بعد از بررسی برای ابلاغ نهایی به شورای اسلامی شهر تهران ارسال شود.
مخالف فرمانداری تهران با دریافت عوارض از محدوده زوج و فرد

معاون عمرانی شهرداری تهران، در مورد دریافت عوارض محدوده زوج و فرد اظهار داشت: اگر مبلغی با عنوان عوارض تردد محدود زوج و فرد تابحال گرفته شده باید عودت داده شود؛ البته تعیین عوارض با شورای اسلامی شهر تهران است و فرمانداری نقش نظارتی دارد كه حتماً این نقش خویش را به درستی ایفا خواهد نمود.
وی افزود: نماینده فرمانداری تهران در شورای ترافیك شهر تهران حضور دارد و اساساً با دریافت عوارض برای محدوده زوج و فرد بر مبنای سیاست های فرمانداری تهران مخالفت خواهد نمود.
آرام اضافه كرد: بدون شك بر مبنای ماده ۱۸ تخلفات راهنمایی رانندگی در صورتیكه راننده تردد غیر مجاز در محدوده زوج و فرد داشته باشد تنها مشمول جریمه راهنمایی و رانندگی می شود و فرمانداری تهران با هرگونه دریافت عوارض در این محدوده مخالف است.1397/11/13
14:51:00
5.0 / 5
4533
تگهای خبر: توسعه , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس