توضیح مترو درباره ورود فاضلاب به چشمه علی

توضیح مترو درباره ورود فاضلاب به چشمه علی به گزارش ال مور شركت راه آهن شهری تهران و حومه در توضیحی درباره ورود فاضلاب شهری به چشمه علی، اعلام نمود كه دست كم فعلا هیچ گونه ارتباطی بین فعالیت های مترو و ادعای ورود فاضلاب به چشمه علی قابل اثبات نیست.


به گزارش ال مور به نقل از روابط عمومی شركت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، صادق طریق ازلی - مجری خط ۶ مترو - درباره گزارش انتشار یافته در ایسنا در خصوص ورود فاضلاب به چشمه علی اظهار داشت: در وهله اول باید ثابت شود آیا واقعاً فاضلاب به این چشمه وارد شده است یا خیر؟
وی ادامه داد: به نظر می آید پوشش گیاهی اطراف این چشمه افزایش پیدا كرده است و برای اثبات ورود فاضلاب به چشمه به انجام آزمون های میدانی و آزمایشگاهی نیاز است كه تا كنون هیچ نهادی چنین آزمایشی را انجام نداده است.
مجری خط ۶ مترو افزود: ازاین رو تا قبل انجام آزمایش هایی در این زمینه هرگونه اظهار نظر در این باره غیر علمی و اشتباه است.
وی بیان كرد: اگر چنانچه ثابت شود كه فاضلاب از بین درزها و شكاف سنگ ها وارد چشمه علی شده است، آنگاه باید بررسی شود كه كدام نهاد حقوقی و حقیقی سبب بروز این پدیده شده است.
طریق ازلی خاطرنشان كرد: آنچه بدیهی است، اینكه عامل ورود فاضلاب به صورت قطع شركت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) نیست. چون كه شركت مترو هیچ كانال فاضلابی را در منطقه راه اندازی نكرده است.
وی در عین حال تصریح كرد: به نظر می آید سازمان میراث فرهنگی باید نظارت دقیق تری روی چاه های جذبی و فاضلاب صنعتی و خانگی در محدوده تحت تأثیر چشمه و آبخوان تغذیه كننده آن داشته باشد.
مجری خط ۶ مترو تصریح كرد: هیچ ارتباط علمی و معناداری بین فعالیت های مترو و ادعای ورود فاضلاب به چشمه علی وجود ندارد.1397/12/27
22:15:12
5.0 / 5
4588
تگهای خبر: صنعت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس