مراكز آموزشی شهرداری تهران فاقد مجوز شورای شهر هستند

مراكز آموزشی شهرداری تهران فاقد مجوز شورای شهر هستند به گزارش ال مور یك عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت كه بر مبنای اسناد بالا دستی، شهرداری تهران نمی تواند از مراكز آموزشی خود نیرو جذب نماید.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سید حسن رسولی در یكصد و سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح ساماندهی مراكز آموزشی شهرداری تهران با اشاره به اینكه در آذر ماه سال قبل طرحی با امضای ۱۳ عضو شورا بعنوان ساماندهی مراكز آموزشی شهرداری تهران تدوین و به شورای شهر عرضه شد اضافه كرد: پس ار ارجاع این طرح به كمیسیون تخصصی جلسات مختلفی با دعوت از كارشناسان مؤسسه علمی كاربردی شهرداری تهران برگزار گردید و نتایج این جلسه در چارچوب گزارشی از جانب كمیسیون برنامه و بودجه عرضه شد.
وی ادامه داد: ۴ خواسته اصلی در گزارش تهیه شده وجود داشت. نخست آنكه تعیین و تكلیف مؤسسات آموزشی شهرداری كه فاقد مجوز هستند صورت گیرد، در مرحله پس از وضعیت مراكز موجود در مدت سه ماه گزارشی تهیه شود. سومین خواسته هم این بود كه حذف رشته هایی كه با وظایف شهرداری ارتباطی ندارند صورت گیرد و چهارمین خواسته هم مربوط به ساماندهی و تعیین تكلیف این مراكز از جنبه های مختلف بود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح كرد: در اجرای اسناد بالا دستی هر مجموعه ای كه قرار باشد جزو پیكره شهرداری تهران شود باید از شورای اسلامی شهر مصوبه دریافت كند این در شرایطی است كه این مراكز آموزشی چنین مصوبه ای ندارند. در حقیقت امكان پذیر نیست كه شهرداری خودش نیرو تربیت كند و بعد هم آنها را استخدام كند اما حالا ۱۳ هزار نفر از مراكز آموزشی شهرداری تهران فارغ التحصیل شده اند.
وی افزود: تهران پایتخت كشور است و بهترین نیروهای فنی در حال آموزش در بهترین دانشگاه ها نظیر امیر كییر، شریف و … هستند و استخدام نیروهای فارغ التحصیل شده از مراكز آموزشی شهرداری سبب كاهش كیفی نیروهای شهرداری تهران شده است.1398/02/10
13:23:09
5.0 / 5
4468
تگهای خبر: آموزش , بودجه , شهرداری , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس