حمله زورگیران به خبرنگار ایسنا در وردآورد

حمله زورگیران به خبرنگار ایسنا در وردآورد ال مور: دو موتورسوار كه قصد زورگیری از خبرنگار ایسنا را داشتند، پس ازناكامی در سرقت، او را مجروح كردند و متواری شدند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، حوالی ساعت ۱۵ امروز دو فرد سوار برموتورسیكلت در محدوده مترو وردآورد نزد آریا فشتمی - خبرنگار ایسنا - كه در حال تردد از این محدوده بود، رفتند و با تهدید چاقو اهتمام در به سرقت بردن گوشی تلفن همراهش را داشتند كه با مقاومت این خبرنگار روبه رو شدند.

در ادامه دو موتورسوار با یك قبضه چاقوی آشپزخانه مبادرت به تهدید خبرنگار كردند و بعد از وارد كردن چندین ضربه به بازو و دست این فرد از محل متواری شدند.

فشتمی دراین باره به خبرنگار ما اظهار داشت: «مسیر منتهی به مترو وردآورد بخشی خاكی دارد و من در حال عبور از آن محدوده بودم كه دو موتورسوار با نزدیك شدن به من و تهدید با چاقو قصد سرقت موبایلم را داشتند. من مقاومت كردم و در نهایت دو موتورسوار كه نتوانستند گوشی ام را بدزدند، با چاقو بازو و آرنج مرا زخمی و فرار كردند.»

او افزود: « بعد از آن به سمت متروی وردآورد رفتم و در آنجا چند راننده تاكسی با دیدن من به اورژانس و پلیس ۱۱۰ زنگ زدند. ماموران اورژانس زخم هایم را پانسمان كردند و قرار شد تا برای بخیه و اقدامات تكمیلی درمانی به بیمارستان بازگشت كنم. ماموران كلانتری ورد آورد هم مبادرت به ثبت گزارش كردند و گفتند كه در صورت شناسایی این افراد با من تماس خواهند گرفت. آنان از من خواستند كه اگر قصد شكایت دارم به دادسرا بروم».

منبع:

1398/07/01
21:44:41
5.0 / 5
4171
تگهای خبر: درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس