انتصاب نماینده شهرداری تهران در شورای حفظ حقوق بیت المال

انتصاب نماینده شهرداری تهران در شورای حفظ حقوق بیت المال ال مور: با حكم شهردار تهران، سید امیرحسین شمس بعنوان نماینده شهرداری تهران در شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی، منابع طبیعی و حقوق عامه استان تهران ارائه شد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا طی نامه ای از طرف شهردار پایتخت خطاب به رئیس كل دادگستری استان تهران سید امیرحسین شمس - مدیر كل حقوقی - بعنوان نماینده شهرداری تهران در شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی، منابع طبیعی و حقوق عامه استان تهران ارائه شد.

در اجرای بند ۵ اصل ۱۵۶ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و برمبنای دستورالعمل ریاست وقت قوه قضائیه در سال ۱۳۸۳، شورای حفظ حقوق بیت المال در سطوح كشوری و استانی تشكیل شد. به منظور تحقق كامل اهداف مقرر در دستورالعمل شورای حفظ حقوق بیت المال، برنامه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی و منابع طبیعی حول دو محور اساسی پیش گیری از تصرف و تملك اراضی دولتی و استیفای حقوق دولت كه من غیـر حق تصرف یا واگـذار شده است.

به گزارش شهرنوشت این شورا با برقراری رابطـه مستحكم با قوه قضائیه در جلوگیـری از سوء استفاده و حیف و میل اراضی ملی و دولتی متعلق به بیت المال و تلاش در بازگرداندن اراضی مورد تعرض و تصرف زمین خواران به جایگاه به حق خود كه همان منافع عمومی است، متمركز شده است.

منبع:

1398/07/06
18:07:45
5.0 / 5
4156
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس