معاون استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت آمادگی شهرداری ها برای بارش های پیش رو در زمستان

ضرورت آمادگی شهرداری ها برای بارش های پیش رو در زمستان به گزارش ال مور معاون عمرانی استانداری تهران با تاكید بر ضرورت آمادگی شهرداری ها برای بارش های پیش رو در زمستان اظهار داشت: شهرداری ها باید تجهیزات و نیروی انسانی لازم در جهت مقابله با آبگرفتگی معابر در شهرها را فراهم آورند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محمد تقی زاده درانتها چهارمین جلسه شورای ترافیك استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستین دستور جلسه امروز درباب تمهیدات طرح زمستانی بود كه با عنایت به قرار گیری در آستانه فصل زمستان و شروع بارش برف و باران، باید آمادگی لازم برای دستگاه هایی كه در این عرصه وظیفه دارند، ایجاد شود.
وی ادامه داد: در این نشست گزارش هایی توسط دستگاه های ذیربط ارائه و مقرر شد در مسیرهای مواصلاتی و راه های روستایی تجهیزات لازم مستقر و نیروی انسانی نیز تامین گردد تا خدمات لازم به شهروندان ارائه شود.
وی افزود: در این نشست مقرر شد راهداری با بررسی دوباره مسیرهایی كه در فصل زمستان شاهد بارش برف و بروز كولاك هستند، تجهیزات لازم را استقرار دهد و همین طور مخازن شن و نمك را در این مسیرها مستقر كند. البته شهرداری های استان نیز موظف به كمك در راه تحقق این مهم شدند.
معاون عمرانی استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاكید بر ضرورت تشكیل شورای ترافیك شهرستان های استان تهران، اظهار داشت: مقرر شده این شوراها جلسه اضطراری برگزار كنند تا درباب تامین تجهیزات و نیروی انسانی به راهداری كمك كنند. همین طور شهرداری ها در داخل شهرها نیز موظف به تامین تجهیزات و امكانات و نیروی انسانی برای مقابله با بارش های پیش رو شدند.
وی اشاره كرد: برمبنای پیش بینی های سازمان هواشناسی اساسا بارش هایی با شدت زیاد در پیش خواهیم داشت؛ پس برای مقابله با آبگرفتگی معابر باید تمهیدات لازم توسط شهرداری ها برقرار شود. همین طور سایر دستگاه ها همچون پلیس راهور، اورژانس، هلال احمر و اداره كل راهداری باید آمادگی لازم را داشته باشند و ضمن تامین تجهیزات لازم، اقدامات موثر در این خصوص را نیز انجام دهند.
منبع:

1398/09/10
21:00:53
5.0 / 5
4185
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس