درخواست شهرداری از تهرانی ها برای كمك به برف روبی معابر فرعی

درخواست شهرداری از تهرانی ها برای كمك به برف روبی معابر فرعی ال مور: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شهروندان خواست تا در برف روبی معابر فرعی با  نیروهای مدیریت شهری همراهی و همكاری داشته باشند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور با اشاره به اقدامات صورت گرفته همزمان با بارش برف در شب گذشته اظهار داشت: از آن جا كه خیلی از ماشین آلات تخصصی كه در زمان برف روبی كاربرد دارند، در اختیار سازمان مدیریت پسماند قرار دارد، از شروع فصل سرما مجموعه ای از این خودرو ها را در اختیار مناطق قرار دادیم.

وی با اشاره به اعزام خودرو های نمك پاش و تیغه دار به مناطق افزود: بطور كلی، حدود ۲۴۰ خودرو در اختیار مناطق قرار گرفت كه منطقه یك با ۳۵ خودرو و منطقه دو با ۲۵ خودرو بیشترین تجهیزات خودرویی را از طرف سازمان مدیریت پسماند دریافت نمودند البته، علاوه بر تجهیزاتی كه به مناطق اعزام شد، بوسیله پیمانكاران نیز تجهیزات قابل توجهی در مناطق مستقر شد.

وی اظهار داشت: در زمان بارش برف نیز علاوه بر تجهیزات، تیمی تخصصی شامل راننده، سرپرست، كارشناس فنی، مكانیك و ناظر برف روبی به مناطق اعزام كردیم و با تقسیم شهر به پهنه های مختلف و انجام اقدامات گسترده، در نهایت توانستیم بدون گرفتگی و انسداد، تمامی معابر را پاكسازی نماییم.

بگفته علیپور؛ انجام این اقدامات هیچگاه در روند جمع آوری زباله خللی ایجاد نكرده است و از آن جا كه یكی از فاكتور های مهم بعد از برف روبی این است كه هیچ گونه پسماندی در شهر باقی نمانده باشد، بطور معمول در زمان بارش برف از ایستگاههای میانی خودرو های بزرگ تر برای جمع آوری زباله به مناطق مختلف شهر اعزام می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران درانتها ضمن سفارش به شهروندان برای تجهیز خودرو های خود به تجهیزات زمستانی عنوان كرد: شهرداری تهران تمام تلاش خودرا می كند تا علاوه بر معابر اصلی، عملیات برف روبی را در معابر فرعی و كوچهها نیز انجام دهد، اما از شهروندان می خواهیم همراهی و همكاری لازم با نیروهای شهرداری را در زمینه پاكسازی كوچه های فرعی، جلوی خانه ها و محل كسب و كار خود داشته باشند تا شاهد هیچ گونه اتفاق ناگواری نباشیم.
منبع:

1398/11/05
23:09:43
5.0 / 5
4104
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس