كاهش بودجه سازمان های تابعه شهرداری می تواند عامل افت خدمات رسانی شهری شود

كاهش بودجه سازمان های تابعه شهرداری می تواند عامل افت خدمات رسانی شهری شود به گزارش ال مور ایسنا/قم شهردار قم بیان كرد: نكته ای كه نباید از آن غافل بود آن است كه كاهش بودجه سازمان های تابعه شهرداری می تواند عامل افت خدمات رسانی در شهر شود.


سید مرتضی سقاییان نژاد امروز در جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر قم، اظهار داشت: مساله توجه به خدمات سازمان های تابع شهرداری مساله بسیار مهمی است.
وی ادامه داد: نكته ای كه نباید از آن غافل بود آن است كه كاهش بودجه سازمان های تابعه شهرداری می تواند عامل افت خدمات رسانی در شهر شود.
وی یادآورشد: لازمه خدمات رسانی به مردم اختصاص بودجه كامل به این بخش است. كاهش بودجه نمی تواند خدمات رسانی مطلوب را تضمین كرده و شهر را به سمت فرسودگی پیش می برد كه باید مانع این اتفاق در شهر شویم.
شهردار قم یادآورشد: تنها راه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان پرداخت بها این خدمات است. اگر بهای این خدمات پرداخت نشود تمام طرح های عمرانی گرفتار لطمه شده و نمی توان بر طبق برنامه های پیش بینی شده طرح ها را اجرا كرد.
سقائیان نژاد یادآورشد: در زمینه خدمات شهری نباید از نقش دولت نیز به راحتی گذشت برای اینكه با كمرنگ شدن نقش دولت انتظار مردم از شهرداری افزایش یافته و تمام نگاه ها به سمت شهرداری معطوف شده است.
در ادامه رئیس كمیسیون شهری شورای اسلامی شهر قم نیز به موضوع تغییر بهای خدمات سال 99 سازمان آرامستان های شهر قم اشاره و بیان كرد: در تعرفه بهای خدمات سال 99 سازمان آرامستان های شهر قم شاهد افزایش 20 تا 25 درصدی در بخش های مختلف هستیم.
منبع:

1398/11/07
20:47:21
5.0 / 5
4049
تگهای خبر: بودجه , خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس