خدمات جدید در سامانه و اپلیكیشن تهران من برای مقابله با كرونا

خدمات جدید در سامانه و اپلیكیشن تهران من برای مقابله با كرونا به گزارش ال مور خدمات جدید سامانه ۱۳۷ در مورد مقابله با شیوع ویروس كرونا روی سامانه و اپلیكیشن «تهران من» قرار گرفت و ثبت درخواست سرویس هایی كه شهرداری تهران در ارتباط مستقیم با شهروندان در این عرصه عرضه می كند، به آسانی امكان پذیر شده است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در پی شیوع بیماری كرونا و با عنایت به اهتمام شهرداری تهران برای ایفای نقش در جلوگیری از گسترش هرچه بیشتر آن، برخی خدمات را به صورت غیرحضوری و از راه سامانه «تهران من» عرضه می كند.
همچون موضوعاتی كه اخیرا در سامانه ثبت درخواست های مردمی ۱۳۷ به «تهران من» افزوده شده، خدماتی است كه در این شرایط می تواند كمكی در جهت جلوگیری از شیوع بیشتر كرونا باشد. شهروندان با رفتن به اپلیكیشن یا سامانه تهران من و در قسمت ۱۳۷ می توانند با انتخاب مبحث «كرونا» به سه دسته از این اقدامات دسترسی داشته و درخواست خویش را ثبت و پیگیری كنند.
شهروندان تهرانی شامل پزشكان، پرستاران و نیروهای امدادی در این شرایط با ثبت نام بعنوان داوطلب در بخش اول می توانند در برای كمك به شهر و همشهریان خود برای مبارزه همگانی با ویروس كرونا گام بردارند.
در بخش دوم، شهروندان می توانند اقلام بهداشتی و ضدعفونی كننده را برای كمك به سایر شهروندان اعلام نمایند تا شهرداری تهران در اسرع وقت نسبت به جمع آوری و توزیع آن اقدام نماید.
با عنایت به این كه باز بودن اماكن عمومی غیرضروری در این شرایط می تواند باعث گسترش بیماری باشد، شهروندان می توانند در مورد برگزاری هرگونه تجمعات، همایش ها، بازارهای محلی و باز بودن مجموعه های ورزشی و غیره به شهرداری تهران اطلاع رسانی كنند تا به سرعت اقدام مقتضی در این رابطه صورت گیرد.
همینطور شهروندان می توانند در تماس با سرشماره ۱۳۷ و با شماره گیری كد ۶ به بخش ویژه در رابطه با مقابله با كرونا متصل شوند و موارد فوق را به صورت تلفنی هم اعلام نمایند.
گفتنی است سازمان فاوای شهرداری تهران كه اخیرا نسخه جدیدی از اپلیكیشن «تهران من» را رونمایی كرده است خدمات غیرحضوری بسیاری را در جهت تسهیل پرداخت های شهری، انواع قبوض و امكان خرید آنلاین بلیت تك سفره مترو و شارژ كارت بلیت مترو و اتوبوس عرضه می كند.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، همینطور در سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir و اپلیكیشن ویژه آن كه از كافه بازار و گوگل پلی قابل دانلود است، خدمات ویژه شهری در حوزه حمل و نقل، پارك حاشیه ای و همینطور خدمات غیرحضوری در حوزه شهرسازی كه شهروندان را از حضور در دفاتر و شهرداری های نواحی و مناطق بی نیاز می كند به آسانی در دسترس قرار گرفته است.1398/12/14
13:27:40
5.0 / 5
3735
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس