اجرای طرح سهیل در محدوده بازار تهران

اجرای طرح سهیل در محدوده بازار تهران ال مور: شهردار منطقه 12 از اجرای طرح سهیل در محدوده بازار تهران آگاهی داد.


علی محمد سعادتی در گفتوگو با ایسنا، در مورد اجرای این طرح با اشاره به اینكه سالیان سال است كه در خیابان "خیام" شاهد نابسامانی در تردد هستیم كه این وضعیت در ایام پایانی سال شدت می یابد اظهار داشت: در ایام پایانی سال، حجم زیادی از وانت بارها در این خیابان تردد می كنند و شاهد پارك دوبله خودرو ها، پارك سه گانه، توقف در محل های نامناسب و حتی توقف در وسط خیابان برای تخلیه یا بارگیری هستیم.

وی با اشاره به اینكه از آنجایی كه این تخلفات و نابسامانی در خیابان خیام به وفور رخ می دهد گاهی عوامل پلیس نیز از برخورد قاطع با آنها باز می مانند اضافه كرد: برهمین اساس معمولا در خیابان خیام از میدان محمدیه تا چهارراه گلوبندك شاهد آشفتگی ترافیكی ناشی از بی انضباطی خودرو ها هستیم كه در امتداد حل این مشكل طرح سهیل با كمك پلیس و بوسیله دوربین های كنترلی و نظارت تصویری در حال انجام می باشد.
سعادتی اضافه كرد: در طرح سهیل، ماموران پلیس با استفاده از ظرفیت دوربین های نظارت تصویری مبادرت به شناسایی خودرو های متخلف می كنند و بلافاصله بوسیله سامانه به رانندگان متخلف پیامك ارسال خواهد شد كه اجرای این طرح تاثیر خوبی در كاهش تخلفات در این عرصه داشته است.

شهردار منطقه ۱۲ با اشاره به اینكه اجرای این طرح در كاهش ترافیك این محدوده تاثیر گذار بوده است چونكه رانندگان بدون رویت پلیس، پیامك جریمه خودرا دریافت می كنند، افزود: اساسا اگر بتوانیم به صورت هوشمند و مكانیزه نسبت به مدیریت ترافیك اقدام نماییم، می توانیم در مدت زمان كوتاه با نابسامانی بیشتر برخورد نماییم.

بگفته سعادتی اجرای این طرح در خیابان خیام به صورت پایلوت است و اگر دستاوردهای این طرح موفقیت آمیز باشد اساسا از این روش برای كنترل سایر محدوده ها استفاده خواهیم كرد.

منبع:

1398/12/14
22:30:20
5.0 / 5
3968
تگهای خبر: دوربین , مد , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس