برگزاری اولین همایش گردشگری كودكان و نوجوانان

برگزاری اولین همایش گردشگری كودكان و نوجوانان به گزارش ال مور اولین همایش گردشگری كودكان و نوجوانان روز چهارشنبه 4 بهمن در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.


به گزارش روز یكشنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اولین همایش گردشگری كودكان و نوجوانان همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته و با مشاركت سازمان های دولتی و غیردولتی در رابطه با حوزه گردشگری كودك برگزار می شود.
این همایش با محور شناسایی ظرفیت های موجود و تولید فرصت های نو در زمینه گردشگری كودكان و نوجوانان، بررسی نقش سازمان های دولتی و غیردولتی در توسعه سفرهای كودك و نوجوان و روایت گری جاذبه های گردشگری برای مخاطب كودك و نوجوان از ساعت 13 تا 16 میزبان علاقه مندان این حوزه خواهد بود.
همچنین در چهار روز برگزاری یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از 3 تا 6 بهمن، برنامه های متنوعی با محوریت كودكان و نوجوانان با مدیریت ستاد «همدان 2018» برگزار می گردد.
پخش و اجرای زنده برنامه عروسكی «مل مل»، موسیقی فولكلور (محلی) كودكان بوشهری، اجرای نمادین مراسم برداشت برنج كودكان گیلانی، جنگ سفر شاد كودكان، موسیقی فولكلور (محلی) كودكان گلستانی، موسیقی فولكلور (محلی) كردستانی، موسیقی فولكلور هرمزگانی، اجرای برنامه هنری كودكان خراسان جنوبی، تئا تر عروسكی كودكان یزد، موسیقی فولكلور (محلی) كودكان كرمانشاهی و اجرای برنامه موزیكال، پرفورمنس ها و چهره های هنری همچون برنامه های نمایشگاه گردشگری با محوریت كودكان است.
به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از سوم تا ششم بهمن ماه در زمینی به مساحت 41 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
70 شركت خارجی و 430 شركت داخلی در این دوره نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 

1396/11/01
13:52:36
5.0 / 5
5502
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس