هوای تهران در شرایط قابل قبول

هوای تهران در شرایط قابل قبول ال مور: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت هم اكنون در شرایط قابل قبول است و پیش بینی می شود كه این شرایط كماكان ادامه داشته باشد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران در اولین ساعات امروز (۲۸ اسفند) تجمع ذرات معلق ناشی از ازدیاد تردد خودرو ها همراه با حاكمیت جو آرام و آسمان ابری سبب می شود كه كیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با افزایش ابرناكی و گاهی بارش باران طی ساعات بعد ازظهر شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و بهبود كیفیت هوای پایتخت را به دنبال دارد.

در اواخر وقت امروز با وجود افزایش حجم ترافیك شبانگاهی، كیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده سالم قرار خواهد گرفت كه ناشی از شرایط ناپایدار جو و وزش باد مؤثر است. با كاهش تردد خودرو ها و آغاز تعطیلات نوروزی طی بامداد فردا (۲۹ اسفند) كیفیت هوا در محدوده سالم پیش بینی می شود.

به تدریج طی روز با رشد ناپایداری و احتمال بارش شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. این وضعیت تا اختتام فردا ادامه دارد.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوا، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۱ در شرایط قابل قبول قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۷۳ همچنان در شرایط قابل قبول قرار دارد.
1398/12/28
23:30:29
5.0 / 5
3164
تگهای خبر: شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس