در واكنش به خبر تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران؛

مدیرعامل اتوبوسرانی تهران: ملاك عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد كرونا است

مدیرعامل اتوبوسرانی تهران: ملاك عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد كرونا است به گزارش ال مور مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد استمرار فعالیت یا احتمال تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت اظهار داشت: مصوبات جدید ستاد مقابله با كرونا در تهران در خصوص تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی در كلان شهر تهران هنوز به ما ابلاغ نشده است‫.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مهندس محمود ترفع با بیان اینكه ملاك عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد مقابله با كرونا از طرف دولت می باشد، اضافه كرد: تابع تصمیم شورای اسلامی شهر و تدبیر شهردار تهران هستیم‫.
وی با اشاره به اینكه تعطیلی خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی، پیشنهاد ستاد مقابله با كرونا در تهران است كه به هیات دولت ارائه شده است، اظهار نمود: برای تعطیلی فعالیت ناوگان باید منتظر ابلاغ این تصمیم از طرف دولت باشیم‫.
ترفع با اعلان اینكه آمادگی داریم خدمات ناوگان اتوبوسرانی را همچون گذشته ادامه بدهیم، محدود نماییم و یا تعطیل نماییم، تصریح كرد‫: اگر تصمیم مسئولان مربوطه، تعطیلی خدمات ناوگان بمنظور قطع زنجیره شیوع ویروس كرونا باشد، آماده اجرای این تصمیم هستیم‫.
بنا براعلام روابط عمومی شركت واحد اتوبوسرانی تهران، وی با اشاره به اینكه هماهنگ و همسو با مصوبات دولت و ستاد مقابله با كرونا عمل می نماییم، اشاره كرد: این انعطاف را داریم كه بر اساس تصمیم گیری دستگاه های مسئول عمل نماییم و مهم ترین موضوع برایمان كمك به حفظ سلامت مردم است‫.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران درانتها اشاره كرد: در صورت تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی تهران، انتظار می رود دولت بسته های حمایتی برای رانندگان زحمتكش اتوبوس خصوصاً رانندگان بخش خصوصی كه حقوق بگیر نیستند، در نظر گرفته و نسبت به تخصیص آن به این عزیزان اقدام نماید.1399/01/08
23:30:52
5.0 / 5
3137
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , سلامت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس