بررسی برای راه اندازی نخستین باغ موزه آجر خاورمیانه

بررسی برای راه اندازی نخستین باغ موزه آجر خاورمیانه به گزارش ال مور تفاهم نامه ایجاد نخستین باغ موزه آجر كشور بین شهرداری منطقه ۱۹ و شركت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران منعقد شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در جلسه ای كه بدین منظور با حضور شهردار منطقه و معاونین حوزه های شهرسازی و معماری، خدمات شهری و برنامه ریزی و مدیر عامل و معاونین شركت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد، علی توكلی شهردار منطقه راه اندازی باغ موزه آجر را گامی مهم برای حفظ هویت فرهنگی و تاریخی منطقه دانست و اعلام نمود: این پروژه برای نخستین بار در سطح خاورمیانه اتفاق می افتد.
وی ضمن تشكر از مساعدت و نگاه ویژه مدیر عامل شركت توسعه فضاهای فرهنگی در راه اندازی این پروژه ملی به ضرورت تسریع در راه اندازی باغ موزه آجر و بهره برداری شهروندان از آن اشاره نمود و اظهار داشت: باتوجه به بررسی میدانی و ضرورت حفظ یكی از هویت های فرهنگی و تاریخی منطقه و تاكید اعضای شورای اسلامی شهر و موافقت شهردار تهران، طرح راه اندازی باغ موزه آجر طی پیشنهادی از جانب منطقه 19 به مسؤلان شهرداری تهران منعكس شد.
به قول وی، با مساعدت و تدبیر صورت گرفته مقرر گردید توسط شركت توسعه فضاهای فرهنگی و همكاری منطقه در كوتاه ترین زمان اجرا شود.
در این نشست همینطور علیرضا آقایی - مدیرعامل شركت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تاكید بر اجرای سریع تر این پروژه و انتخاب پیمانكار ذیصلاح در اسرع وقت به ظرفیت های این شركت در ایجاد و توسعه فضاهای فرهنگی در شهر تهران و منطقه 19 پرداخت.
برپایه گزارش روابط عمومی منطقه ۱۹، به قول وی، ایجاد باغ موزه آجر در منطقه ۱۹ از اولویت های اجرایی شركت در سال جدید می باشد و كلنگ راه اندازی اولین باغ موزه آجر خاورمیانه به زودی بعد از انجام مقدمات طرح در اراضی ناحیه ۳ این منطقه بر زمین خواهد خورد.
منبع:

1399/01/21
12:18:50
5.0 / 5
3003
تگهای خبر: باغ , توسعه , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس