در گفت وگو با ال مور اعلام شد

افزایش مراجعه به مراكز معاینه فنی

افزایش مراجعه به مراكز معاینه فنی به گزارش ال مور مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران از افزایش تعداد مراجعات به مراكز معاینه فنی آگاهی داد و اظهار داشت: در امتداد قطع شیوع ویروس كرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی در مراكز معاینه فنی اجرا شده است.


حسین مقدم در گفت و گو با ایسنا، افزود: باتوجه به این كه پلیس راهور اعلام نموده است كه از 15 اردیبهشت ماه نسبت به اعمال قانون و جریمه خودرو های فاقد معاینه فنی اقدام می كند، شاهد افزایش مراجعه خودرو ها به مراكز معاینه فنی هستیم.
وی با بیان این كه خودروهای تولید سال 1394 و ماقبل و خودرو های تولید سال 2015 و ماقبل مشمول دریافت معاینه فنی هستند، اظهار نمود: باتوجه به شیوع ویروس كرونا مراكز معاینه فنی بر طبق مصوبات ستاد ملی كرونا و بخشنامه های شهرداری در یك شیفت كاری از ساعت 8 تا 16: 30 به مردم خدمات ارائه می كرد.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با بیان این كه بر طبق مصوبات تعداد نیروها را از حالت حداقلی خارج كرده تا مراجعه كنندگان در صف قرار نگیرند، افزود: هم اكنون مشكلی در پاسخگویی سریع به مراجعه كنندگان مراكز معاینه فنی نداریم، اما در صورت افزایش تعداد مراجعات لازم است كه ساعت كاری افزایش یابد اما این تصمیم منوط به نظر ستاد كرونا است، اما هم اكنون مشكلی درباب پاسخگویی سریع به مراجعات نداریم.
مقدم با بیان این كه قبل از این مراجعات به مراكز فنی روزانه 1800 مورد بود اما حالا به روزانه 5200 مراجعه رسیده است، اظهار نمود: از شهروندان درخواست می شود كه قبل از مراجعه به مراكز معاینه فنی عیوب ظاهری خودرو همچون لاستیك و غیره را رفع كنند تا از مراجعه مجدد آنها خودداری شود.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با بیان این كه از شهروندان درخواست می شود كه قبل و پس از مراجعه به مراكز معاینه فنی حتما خودروی خودرا به خصوص ترمز دستی، فرمان و غیره را ضدعفونی كنند، اظهار داشت: شهروندان اگر نگران لطمه رساندن مواد ضدعفونی كننده به تجهیزات داخل خودرو هستند می توانند از سلفون بهره برده و ترمزدستی، فرمان و دنده خودرا با سلفون بپوشاند تا به راحتی از وسائل جدا شوند.
وی با بیان این كه لازم است شهروندان پیش از مراجعه به مراكز معاینه فنی خودروی خودرا ضدعفونی كنند تا زنجیره شیوع ویروس كرونا قطع شود، اظهار داشت: همین طور در همه مراكز خطوطی به رنگ قرمز و زرد مشخص شده است تا رانندگان بعد از پیاده شدن از خودرو و تحویل آن به كارشناسان معاینه فنی در این محل ها قرار گیرند تا فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران با اشاره به انجام تست های غربالگری در مراكز معاینه فنی برای پرسنل اظهار نمود: خوشبختانه تا امروز یك نفر بیمار مشكوك به كرونا نداشتیم.1399/01/30
22:27:57
5.0 / 5
2764
تگهای خبر: تولید , خدمات , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس