رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تاكید كرد:

ضرورت انتقال پادگان ها از منطقه 13 شهرداری تهران

ضرورت انتقال پادگان ها از منطقه 13 شهرداری تهران به گزارش ال مور رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با تاكید بر ضرورت خروج پادگان ها از منطقه 13 شهرداری تهران اظهار داشت: امكان انتقال این پادگان ها به محدوده پاركینگ باتوجه به دسترسی به وجود آمده امكان پذدیر است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مرتضی الویری در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران در تذکری ضمن قدردانی از گزارش ارائه شده توسط شورایاران منطقه 13 اظهار داشت: بیش از یک پنجم منطقه 13 را پادگان اشغال کرده، این در حالیست که به آسانی این پادگان ها قابل انتقال به محدوده پارکینگ است.
وی ادامه داد: تصور می کنم می توان به صورت یک پروژه اقتصادی خارج کردن پادگان از منطقه 13 را تعریف کرد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به ضرورت توجه به محدوده سرخه حصار اشاره نمود و اظهار داشت: محدوده سرخه حصار ظرفیت بالایی به لحاظ گردشگری دارد و می توان در آن پروژه های مناسب و سازگار با محیط زیست تعریف کرد. بی شک اگر خروج پادگان ها و تعریف پروژه های مناسب در منطقه سرخه حصار محقق شود تحول خوبی در منطقه 13 ایجاد می شود. این در حالیست که تحقق این دو موضوع نیز نیاز به منابع مالی از طرف شهرداری تهران ندارد و می توان با جلب مشارکت ها این پروژه ها را تعریف کرد.

منبع:

1399/03/13
13:19:59
5.0 / 5
2558
تگهای خبر: بودجه , شهرداری , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس