تغییر نام خیابان تختی در روز ملی پهلوانی!

تغییر نام خیابان تختی در روز ملی پهلوانی! به گزارش ال مور محمدرضا طالقانی رئیس سابق فدراسیون كشتی اظهار داشت: همزمان با روز ملی گرامیداشت فرهنگ پهلوانی در كشور(دیروز) نام خیابان تختی به شهناز تغییر پیدا كرد.


محمدرضا طالقانی در گفتگو با ایسنا، با بیان این خبر، اظهار نمود: خیلی ناراحت و متاسفم در روزی که مسئولان روز فرهنگ پهلوانی را گرامی داشتند، نام خیابان تختی در شمیران تهران که جهان پهلوان تختی به همراه خانواده اش سال ها در آنجا زندگی می کرد، تغییر پیدا کرد.
پیشکسوت کشتی ایران اضافه کرد: امروز(چهارشنبه) فرزند پروفسور حسابی و چند تن دیگر از دوستان با من تماس گرفتند و این مساله را اطلاع دادند. واقعا نمی دانم دردم را به که بگویم و چرا باید شعار احترام به فرهنگ پهلوانی را بدهیم اما در عمل حتی نام خیابانی که تختی و خانواده اش سال ها در آنجا زندگی کرده اند را در روز پهلوانی تغییر دهیم.
وی خطاب به مسئولان اظهار داشت: نام تختی را برمی دارید و بعد روز پهلوانی را تبریک می گویید؟ چرا باید نام اسطوره پهلوانی ایران از کوچه و خیابانی که در آن زندگی می کرده، برداشته شود؟ بسیاری از این مساله ناراحت هستیم و امیدوارم مسئولان هر چه سریعتر در تصمیم خود تجدید نظر کنند.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، این اتفاق در حالی رخ داد که طی ماه های گذشته اهالی کشتی بارها با نامه نگاری، خواهان تجدید نظر شورای شهر تهران در تصمیم خود شدند.
منبع:

1399/03/22
20:04:58
5.0 / 5
2382
تگهای خبر: زندگی , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس