سعیدیان فر:

طرح ترافیك خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه سالجاری اعتبار دارد

طرح ترافیك خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه سالجاری اعتبار دارد به گزارش ال مور مدیر ساماندهی محدوده و طرح های ترافیكی پایتخت از ادامه اعتبار طرح ترافیك سال قبل خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه سالجاری اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، عمار سعیدیان فر با اشاره به اینکه تا زمانی که سهمیه طرح ترافیک سال ۹۹ خبرنگاران تخصیص داده نشود، طرح ترافیک خبرنگاری سال ۹۸ اعتبار داردT خاطرنشان کرد: هم اکنون مدارک بارگذاری شده خبرنگاران در سامانه در حال بررسی است و به تدریج معرفی نامه رسانه ها هم ارسال می شود.
مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی تصریح کرد: بعد از بررسی مدارک خبرنگاران، سایت " تهرانِ من" به مدت یک هفته باردیگر باز خواهد شدکه آن دسته از خبرنگارانی که نقص مدارک داشته و یا مدارکشان نیازمند ویرایش است، امکان ویرایش و بارگذاری مدارک را خواهند داشت.
سعیدیان فر افزود: تخصیص سهمیه خبرنگاران از جانب کمیته ای ۷ نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک، ۲ نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران، انجمن صنفی رسانه های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در حال انجام می باشد.
بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ به قول وی، بعد از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن هم متعاقبا اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/04/02
23:12:20
5.0 / 5
2128
تگهای خبر: سایت , شهرداری , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس