زیر پوست پرند چه می گذرد؟

زیر پوست پرند چه می گذرد؟ زنان ساكن اینجا به جای پارك در بیابان قدم می زنند و فرزندانشان به جای سرگرمی با وسایل بازی خودشان را با خاك سرگرم می كنند. همه آنها از سر ناچاری و كاری كه گیر شوهرانشان آمده است شهرشان را ترك كرده اند و به حاشیه ی پایتخت آمده اند و حالا ساكن مسكن های مهر «شهر جدید پرند» شده اند.ورودی شهر را با یک اِلمان فلزی «PARAND» که یک قلب قرمز هم در کنارش هست، تزئین کرده اند. کمی دورتر از این نشانه، بلوار ورودی به شهر آغاز می شود که اطرافش را دکل های غول پیکر فشار قوی محاصره کرده اند؛ دکل هایی که سرشان تا آسمان آبی پررنگ بالا رفته است.

ابتدای شهر پرند یعنی فاز صفر تا ۳ همه چیز خوب به نظر می آید؛ امکانات حداقلی به منظور زندگی وجود دارد، آسفالت خیابان ها قابل قبول است، همه نوع مراکز خریدی دیده می شود و شهر پر از مغازه هایی است که کارشان خرید و فروش یا اجاره دادن ملک است. به قول یکی از مشاوران املاک، شهرک پرند حدود ۲۱۰ املاکی و حدود ۹۶ هزار واحد مسکن مهر دارد.

قیمت خانه های فاز صفر تا فاز ۳ شهر جدید پرند که مناطق خوبی محسوب می شوند بالاتر از جاهای دیگر است چونکه ساختمان هایی که در این مناطق ساخته شده، همگی شخصی سازند و امکانات کاملی دارند اما فازهای ۴ و ۵ و ۶، مسکن مهرند و اجاره یا فروش در آنجا ارزان تر است. واحدهای یک خوابه را با ۲۳ تا ۲۵ میلیون تومان و واحدهای دوخوابه را با ۳۳ تا ۳۵ میلیون تومان می توان رهن کرد. بعضی از بلوک ها امکاناتش بیشتر از جاهای دیگر است که در قیمت واحدها تأثیر خودش را دارد. قیمت واحدهای ۱۰۰ متری شخصی ساز در فاز ۳ پرند هم برای رهن ۱۰۰ میلیون تومان است؛ یعنی هر مترمربع، یک میلیون تومان. تا اسفندماه گذشته واحدهای همین فاز برای فروش، متری ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده که حالا متری ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شده است. اما قیمت مسکن های مهر چندان افزایشی نداشته اند و هر واحد ۲۰ میلیون تومان گران تر شده است؛ مثلا واحدی که پیش از عید ۲۰۰ میلیون تومان قیمت داشته حالا ۲۲۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

معمولا واحدهای بالای ۱۰۰ متر سه خوابه اند که با تمام امکانات متری ۸ تا ۹ میلیون تومان فروخته می شوند. به قول بعضی از مشاوران املاک کسی که ۶۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان پول داشته باشد می تواند صاحب یک واحد در فازهای خوب شهر پرند شود. برخی واحدها هم که سونا و جکوزی دارند متری ۹.۵ تا ۱۰ میلیون تومان قیمت دارند. البته که قیمت بعضی از مغازه های شهر پرند گران تر از خانه هایش است.

به گفته مشاوران املاکی، آب و برق فاز صفر تا ۴ شهر جدید پرند مشکلی ندارد اما گاهی اوقات آب و برق واحدهای مربوط به مسکن های مهر قطع می شوند.
ساختمان های در حال ساخت مسکن مهر در پرند


منبع:

1399/04/08
23:44:25
5.0 / 5
2589
تگهای خبر: خرید , زنان , زندگی , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس