تخصیص بودجه برای ارتقای زیرساخت های آرادكوه

تخصیص بودجه برای ارتقای زیرساخت های آرادكوه ال مور: مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از اختصاص اعتبار برای ارتقای زیرساخت های بهداشتی و درمانی آرادكوه از طرف شورای شهر آگاهی داد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا سید علی مفاخریان در حاشیه بازدید از نقاهتگاه آرادکوه با تاکید بر ظرفیت نقاهتگاه و پناهگاه های سگ های بی صاحب برای جذب توریست اظهار داشت: ایجاد مناطق گردشگری شهری با رویکرد پشتیبانی از حیوانات می تواند از جاذبه های توریستی پایتخت قلمداد شود اما هم اکنون چنین فضایی نه فقط در تهران بلکه در سطح کشور وجود ندارد.

وی به ضرورت تامین زیرساخت برای کاربری گردشگری در نقاهتگاه اشاره نمود و اظهار داشت: برای این کار باید استانداردهای مشخصی در نظر گرفته شود تا از ظرفیت سگ های بدون صاحب بهره برد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر درباب ارائه آموزش ها برای همزیستی انسان ها و حیوانات شهری اشاره کرد: در نقاهتگاه ها پس از درمان و واکسیناسیون سگ ها می توان از ظرفیت آنها برای دهکده حیوانات، مهربانی با کودکان، کودکان اوتیسمی و موضوعات آموزشی مورد استفاده قرار داد. توالی آموزش و استفاده شهروندان جاذبه گردشگری به وجود می آورد.

مفاخریان افزود: بطور مثال نحوه غذادهی به حیوانات که حالا به شکل نادرستی با ترحم در حال انجام از طرف شهروندان است را می توان با کمک این مراکز اصلاح کرد تا از لطمه های آن به اکوسیستم کاست.

وی با اشاره به ضرورت تامین برخی تجهیزات برای کلینیک درمانی در نقاهتگاه آرادکوه اظهارکرد: برمبنای قول مساعد مهندس میلانی بعنوان رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران اعتباری برای تامین زیرساخت های بهداشتی و تجهیز کلینیک های درمانی اختصاص پیدا می کند و تا آخر سال جاری اقدامات لازم درباب آن صورت خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، مفاخریان در آخر اشاره کرد: حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی استان تهران می توانند با معرفی مناطقی را که امکان آزاد سازی و رهاسازی حیوانات در آن وجود داشته باشد، در مساله مدیریت حیوانات شهری کمک زیادی کنند.

منبع:

1399/04/16
22:29:15
5.0 / 5
2200
تگهای خبر: آموزش , بودجه , درمان , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس