نظارت شورای شهر بر هزینه كرد اوراق مشاركت مترو و اتوبوس

نظارت شورای شهر بر هزینه كرد اوراق مشاركت مترو و اتوبوس ال مور: رئیس كمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران از نظارت شورای شهر بر هزینه كرد اوراق مشاركت مترو و اتوبوس آگاهی داد.


افشین حبیب زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به انتشار 1500 میلیارد تومان از اوراق مشارکت سال 98 برای مترو و اتوبوس اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای اتوبوس و 1000 میلیارد تومان برای مترو محقق شد.
وی با بیان این که شهرداری تهران در موضوع اتوبوس وضعیت خوبی ندارد بنا بر این باید از همین حالا مقدمات انعقاد تفاهم نامه با شرکت های داخلی تولید اتوبوس را آماده کنند تا کار تولید اتوبوس آغاز شود، اضافه کرد: این مسئله هم به تولید ملی و اشتغال کمک می نماید و هم نیاز اصلی تهران به اتوبوس را مرتفع می سازد.
حبیب زاده با بیان این که ممکنست بخش عمده ای از هدف گذاری ها در توسعه اتوبوس و مترو در شورای شهر پنجم به نتیجه برسد، اظهار داشت: اساسا قسمتی از برنامه های توسعه ای به مدیریت بعدی محول می شود که امیدواریم مدیران آینده نیز این مساله را با دقت بررسی نمایند.
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که معاون حمل و نقل شهرداری تهران با جدیت موضوع نوسازی اتوبوس و توسعه مترو را دنبال می کند، اشاره کرد: شورای شهر نیز بطور مستقیم نسبت به رصد فعالیت شهرداری تهران در این عرصه و گزارش گیری اقدام می کند تا در این شرایط که منابع مالی تامین شده، مدیران شهرداری نیز با سرعت و جدیت بیشتری کار را ادامه دهند.
منبع:

1399/05/10
22:45:08
5.0 / 5
1837
تگهای خبر: آینده , توسعه , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس