در جلسه كمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی تهران مطرح شد

بررسی عملكرد یك ساله سازمان آتش نشانی

بررسی عملكرد یك ساله سازمان آتش نشانی به گزارش ال مور عملكرد یك ساله شركت های گاز و مخابرات استان تهران و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در سی و هشتمین جلسه كمیته خدمات و زیرساخت بررسی گردید.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سی و هشتمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدارکلانشهر تهران به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و با حضور نژادبهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران، علی اکبری دبیرستاد بازآفرینی کلانشهر تهران و مدیران شرکت مخابرات شهر تهران، شرکت گاز استان تهران و سازمان آتش نشانی و ایمنی در سازمان نوسازی شهر تهران برگزار گردید.
در این نشست میزان تحقق مصوبات کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی شهر تهران در سه حوزه ایمنی، گاز و مخابرات از تیر ماه سال قبل تابحال مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در یک سال قبل ۲۰۸ شیر هیدرانت برای افزایش ایمنی در محلات دارای بافت فرسوده شهر تهران توسط شرکت آتش نشانی تحویل و توسط شرکت آب و فاضلاب شهر تهران نصب شده است.
شرکت گاز استان تهران هم اعلام نمود که هماهنگی های نهایی جهت جابجایی پست گاز در بافت فرسوده منطقه ۱۶ انجام شده است.
طبق گزارش سایت شهر، همینطور مقرر شد شرکت مخابرات، جابجایی تابلوهای مخابراتی معارض در بعضی معابر بافت فرسوده را در برنامه های عملیاتی خود قرار دهد. در اینباره، مقرر شد هماهنگی های بیشتر از پیش میان شهرداری تهران و شرکت مخابرات در صدور مجوزهای حفاری به عمل آید.1399/05/12
23:14:12
5.0 / 5
1850
تگهای خبر: ایمنی , خدمات , ساخت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس