وزیر آموزش و پرورش خبر داد

آغاز برنامه های آموزشی تلویزیونی از ۱۵ شهریور

آغاز برنامه های آموزشی تلویزیونی از ۱۵ شهریور كرمان وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه بازگشایی مدارس دغدغه اصلی ما در حوزه آموزش و پرورش است از طراحی و تدوین پیش فرض های مختلف آموزشی متناسب با وضعیت سفید، زرد و قرمز اطلاع داد و گفت: برنامه های آموزشی تلویزیونی از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد و برای تمامی دانش آموزان متناسب با امكانات موجود برنامه های آموزشی طراحی و تدوین شده است.


"محسن حاجی میرزایی" در جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان در جهت ارتقا کیفیت فعالیتهای آموزشی و پرورشی شهرستان ها و مناطق استان؛ از فضا و تجهیزات، نیروی انسانی و کیفیت فعالیتهای آموزشی بعنوان سه شاخص اصلی در وزارت آموزش و پرورش نام برد و اظهار نمود: کاهش فاصله ها و حرکت به سمت عدالت آموزشی مهمترین راهبرد وزارت آموزش و پرورش است.
حاجی میرزایی با اشاره به رشد ۶۵ درصدی حقوق فرهنگیان در یکسال اخیر اظهار داشت: توجه به رفاه و معیشت فرهنگیان راهبرد اصلی ماست.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اجرایی نمودن سند تحول و معیشت فرهنگیان مطالبه جدی مقام معظم رهبری از وزارت است اظهار نمود: معیشت فرهنگیان اولویت اصلی و دغدغه جدی من است.
وی ضمن تقدیر از توجه ویژه دولت به آموزش و پرورش اظهار داشت: با عنایت به اعتبارات تخصیصی دولت به وزارتخانه تمامی مطالبات فرهنگیان در سال ۹۸ پرداخت شده و در این حوزه بدهی نداریم.
محسن حاجی میرزایی با اشاره به اینکه بازگشایی مدارس دغدغه اصلی ما در حوزه آموزش و پرورش است از طراحی و تدوین پیش فرض های مختلف آموزشی متناسب با وضعیت سفید، زرد و قرمز اطلاع داد و اضافه کرد: برنامه های آموزشی تلویزیونی از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد و برای تمامی دانش آموزان متناسب با امکانات موجود برنامه های آموزشی طراحی و تدوین شده است.
وی از اختصاص ۴ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره ویژه فرهنگیان کشور اطلاع داد و اظهار داشت: ساخت مسکن ملی فرهنگیان در برخی از استان ها شروع شده و ساخت مسکن فرهنگیان در سایر استان های کشور برای ۷۵ هزار فرهنگی هم در دستور کار قرار دارد.
حاجی میرزایی با اشاره به اینکه سند تحول بنیادین چراغ راه تمامی فعالیتهای آموزش و پرورش است اظهار داشت: انتقال از آموزش محوری به تربیت محوری مهمترین راهبرد ما در این حوزه می باشد.


1399/05/21
14:12:53
5.0 / 5
2061
تگهای خبر: آموزش , تسهیلات , ساخت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس