دكتر زالی:

مبتلایان كرونا در تهران روبه افزایشند

مبتلایان كرونا در تهران روبه افزایشند به گزارش ال مور فرمانده عملیات مدیریت بیماری كرونا در كلان شهر تهران، از افزایش آمار مبتلایان به كرونا طی روزهای اخیر در تهران آگاهی داد و اظهار داشت: آمار مبتلایان به كووید_19 با شیبی ملایم رو به افزایش است. در استان تهران ورود موج سوم كرونا بسیار زودتر از سایر استانها شكل خواهد گرفت و در هفته های پیش رو با افزایش آمار بیماران كرونایی، تهران شرایط جدیدی را تجربه می كند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر علیرضا زالی در گفت وگوی زنده خبری، با اشاره به لزوم اعمال قوانین دورکاری کارکنان ادارت با هدف کنترل پاندمی کرونا در تهران، اظهارکرد: استمرار دورکاری کارکنان می تواند از افزایش شیوع ویروس کرونا پیشگیری کند.
وی با بیان افزایش آمار مبتلایان، بستری شدگان و فوتی های با تشخیص کرونا در مقایسه با هفته های قبل، لزوم اعمال محدویت ها را خواهان شد و اضافه کرد: دورکاری کارکنان ادارات علاوه بر کاهش حضور کارمندان، از تولید سفرهای درون شهری و افزایش بار ترافیک می کاهد. بدین سبب کماکان پیشنهاد ستاد عملیات مقابله با کرونا، استمرار محدودیت در ترددهاست.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با بیان این که متاسفانه آمار مبتلایان به کووید_۱۹ در مقایسه با هفته گذشته در تهران رو به افزایش است، اشاره کرد: مجموعا در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶۵۹ بیمار دراستان تهران با تشخیص کرونا بستری شده اند که این آمار در مقایسه با هفته گذشته سیر صعودی داشته است.
دکتر زالی با بیان این که ۱۴۳ نفر از مبتلایان قطعی به کرونا در بخش های مراقبت های ویژه بستری شده اند، اظهار داشت: سهم بیماران سرپایی که نیاز به بستری در بخش های درمانی داشته اند نیز ۹، ۹ دهم درصد را به خود مختص کرده است.
وی افزود: از مجموع افرادی که بعنوان بیمار بیمارستانی نیز به مراکز درمانی تهران با تشخیص کرونا مراجعه نموده اند، ۲۱ درصد در بخش های مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از افزایش آمار مبتلایان به کرونا طی روزهای اخیر در تهران آگاهی داد و اظهار داشت: آمار مبتلایان به کووید_۱۹ با شیبی ملایم رو به افزایش است.
دکتر زالی با اشاره به این که پیش بینی می شود تهران به سمت موج سوم کرونا در حرکت باشد، اضافه کرد: در استان تهران ورود موج سوم کرونا بسیار زودتر از سایر استانها شکل خواهد گرفت و در هفته های پیش رو با افزایش آمار بیماران کرونایی، تهران شرایط جدیدی را تجربه می کند.
وی با اشاره به این که محدودیت در ترددها و دورکاری کارکنان ادارات به میزان قابل توجهی می تواند از سرایت پذیری کرونا بکاهد، اشاره کرد: کاهش حضور و فعالیت کارکنان در ادارات پیشنهاد فنی و کارشناسی ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران است.
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران افزود: گروه های پرخطر کماکان از حضور در محل کار معاف هستند و این گروه ها می توانند ضمن ارائه گواهی پزشکی از قوانین محدودیت ها استفاده کنند.
منبع:

1399/06/25
13:11:29
5.0 / 5
1304
تگهای خبر: تولید , درمان , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس