136 اتوبوس و ون مناسب سازی شده در خدمت جانبازان و معلولان پایتخت

136 اتوبوس و ون مناسب سازی شده در خدمت جانبازان و معلولان پایتخت به گزارش ال مور مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار داشت: شركت واحد وظیفه خود می داند كه تا جای ممكن، با مناسب سازی ناوگان اتوبوسرانی و عرضه خدمات ویژه به افراد دارای معلولیت، امكان حضور این افراد را در جامعه تسهیل كند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محمود ترفع بااشاره به فعالیت سامانه حمل و نقل ویژه معلولان و جانبازان و عضویت بیشتر از ۴۰۰۰ شهروند دارای معلولیت که روزانه از خدمات آن استفاده می نمایند، اظهار داشت: این سامانه متشکل از ۷۴ دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده و ۶۲ دستگاه وَن ویژه معلولان است.
وی با اشاره به اینکه پنج میلیارد تومان برای خرید خودروی مخصوص جانبازان و معلولان تخصیص داده شده اما مناقصه برگزار شده برنده ای نداشته است، اظهار نمود: البته همچنان پیگیر خرید این خودرو ها هستیم تا بتوانیم پاسخگوی تعداد بیشتری از این عزیزان باشیم.
وی با اشاره به اینکه علاوه بر این، بخش اعظم ایستگاه های خطوط تندرو برای افراد دارای معلولیت مناسب سازی شده اند، خاطرنشان کرد: این اقدام و پیشبینی صندلی ویژه توان خواستار در اتوبوس های بی آر تی، استفاده از ناوگان اتوبوسرانی را برای این عزیزان امکان پذیر کرده است.
بنا براعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ وی با بیان اینکه از بیشتر از ۴۰۰۰ عضو سامانه حمل و نقل ویژه جانبازان و معلولان، تعداد ۳۲۰۰ نفر از ویلچر و ۳۰۰ نفر هم از عصا و واکر استفاده می نمایند و همینطور تعداد ۵۰۰ نفر از آنها هم نابینا هستند، تصریح کرد: سامانه جانبازان و معلولان شرکت واحد از مجموعه های منحصر به فرد ناوگان های اتوبوسرانی در سطح دنیاست که به صورت اختصاصی صرفا به شهروندان دارای معلولیت خدمات عرضه می دهد.
منبع:

1399/06/31
13:53:14
5.0 / 5
1517
تگهای خبر: برند , جامعه , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس