تصویب كلیات سند استراتژیك توسعه منابع انسانی در شهرداری تهران

تصویب كلیات سند استراتژیك توسعه منابع انسانی در شهرداری تهران ال مور: اعضای شورای اسلامی شهر تهران كلیات لایحه ˮسند راهبردی توسعه منابع انسانی شهرداری تهرانˮ را به تصویب رساندند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، بامداد امروز بررسی لایحه "سند راهبردی توسعه منابع انسانی شهرداری تهران" در صحن علنی شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت و حسن رسولی در قرائت کلیات این دستور با بیان این که مدتی پیش سخنرانی من درباب نیروی انسانی شهرداری سبب بروز سوتفاهماتی شد اظهار داشت: من قصد اساعه ادب به ساحت شخصیت همکارانم در شهرداری نداشتم برهمین اساس از سوتفاهم به وجود آمده عذرخواهی می کنم.
وی با بیان این که جذب نیروی انسانی برگزیده و خروج داوطلبانه و هدایت شده نیروی انسانی در شهرداری یکی از راهبردهای اصلی برنامه سوم توسعه شهرداری مصوب شورای شهر بود اظهار داشت: برهمین اساس سند استراتژیک توسعه منابع انسانی در شهرداری تهران امروز در دستور کار شورا قرار می گیرد تا بتوانیم پروسه مدیریت منابع انسانی در شورا و شهرداری را اصلاح نماییم.
وی با بیان این که اصلاح پروسه مدیریت منابع انسانی در این لایحه از مراحل اول جذب نیرو مورد توجه قرار گرفته اظهار داشت: جذب نیرو بوسیله نخبه گزینی و برگزاری آزمون های رقابتی عادلانه، آموزش، سازماندهی مطلوب و کوشش برای نگهداری نیروی انسانی متمرکز شده است.

رسولی با بیان این که بدون شک در میان خانواده ۶۰ هزار نفری شهرداری تهران ما از نعمت وجود کارشناسان نخبه بهره می بریم اظهار داشت: حداقل صد نفر متخصص فارغ التحصیل دانشگاه های مهم کشور که تجارب بهادار دارند شناسایی شدند که در راهبری تخصصی و بهسازی نیروی انسانی به ما کمک کردند.

وی با بیان این که جهت گیری اصولی جذب شش درصدی سالانه و خروج رضایت مندانه سه درصدی یکی از خدمات کارشناسان داخل شهرداری به ما بود اظهار نمود: مهمترین سرمایه شهرداری تهران، کارمندان آن است که باید نسبت به تکریم و نگهداری این ثروت عظیم اقدام نماییم و می بنید که در برنامه سوم شهرداری تهران از شهرداری خواسته شده که سند استراتژیک توسعه منابع انسانی را ارائه کند و امروز این لایحه را که حاصل نقطه نظرات شورا و شهرداری است را به شورای شهر تقدیم می نماییم.
رسولی با تاکید بر این که کوشیدیم با نگاه به درون شهری و اتخاذ رویکرد لطمه شناسه نیروی انسانی و سازماندهی مدیریت و نظامات اداری، مالی و استخدامی بر قول و وعده خود در خصوص ارائه رویکرد شفاف بمانیم، اظهار داشت: در سند استراتژیک نیروی انسانی سعی کردیم کارایی و نرخ راندمان نیروی انسانی را افزایش دهیم و اهداف نیروی انسانی و شهرداری تهران در یک سو قرار گیرد و همین طور سعی کردیم با در نظر گرفتن مادی و معنوی کارمندان سطح انگیزشی آنها را ارتقا دهیم.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای اسلامی شهر تهران به کلیات لایحه سند استراتژیک توسعه منابع انسانی شهرداری تهران رای مثبت دادند.

منبع:

1399/07/01
15:18:53
5.0 / 5
1786
تگهای خبر: آموزش , بهسازی , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس