نواختن زنگ دانش آموز شهید درگلزار شهدای بهشت زهرا (س)

نواختن زنگ دانش آموز شهید درگلزار شهدای بهشت زهرا (س) ال مور: زنگ «دانش آموز شهید» امروز و برای دهمین سال با حضور تعدادی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) نواخته شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در این مراسم اظهار داشت: امسال دهمین سال از برگزاری این مراسم است که در شرایط سخت کرونایی و با رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد برگزاری آن هستیم.
وی با اشاره به اینکه ۳۶ هزار دانش آموز شهید برای سربلندی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس جان خودرا نثار کردند، اظهار داشت: طی سال های گذشته نواخته شدن زنگ دانش آموز شهید در استان های مختلف نیز انجام شده و این کار در تهران نیز با همکاری بنیاد شهید و آموزش و پرورش انجام شده است.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در بخش دیگری از این مراسم پیروز حناچی شهردار تهران که به صورت ویدئوکنفرانس در مراسم شرکت کرده بود، با اشاره به حضور تعدادی از جانبازان و خانواده معظم شهدا، اظهار داشت: این سنت حسنه یعنی نواخته شده زنگ دانش آموزی که از طرف سازمان بهشت زهرا (س) طی سال های گذشته انجام شده است کار ارزشمندی است.
وی با اشاره به اینکه از ۳۶ هزار دانش آموز شهید در کشور ۳۹۵۰ شهید در بهشت زهرا (س) آرمیده اند، اظهار داشت: این تعداد از شهدا در مقایسه با شهدای جنگ تحمیلی و گروه ها و اقشار مختلف قابل توجه است. بی شک اقتدار و سربلندی امروز جمهوری اسلامی مدیون رشادت ها، ازخودگذشتگی ها و خون شهداست. هر چه امروز داریم از مقاومت و سربلندی جوانان غیور ایرانی اسلامی است.
وی افزود: امروز در حالی دهمین زنگ دانش آموز شهید نواخته می شود که ما در شرایط کرونایی قرار گرفته ایم اما همکارانمان در بهشت زهرا (س) تلاش می کنند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی این برنامه متوقف نشود. پس با حضور محدود تعدادی از خانواده معظم شهدا و جانبازان این برنامه انجام شد.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در آخر این مراسم به یاد شهدای دانش آموز بهشت زهرا (س) به صورت نمادین تعدادی درخت غرس و تعدادی کبوتر نیز رها شدند.
منبع:

1399/07/01
20:02:11
5.0 / 5
1644
تگهای خبر: آموزش , جوانان , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس