توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) صورت گرفت؛

اعضای شبكه سازمان یافته ای از دلالان و سوداگران دارویی دستگیر شدند

اعضای شبكه سازمان یافته ای از دلالان و سوداگران دارویی دستگیر شدند ال مور: اعضای شبكه سازمان یافته ای از دلالان و سوداگران دارویی كه به صورت غیرقانونی و خارج از شبكه رسمی بهداشت و درمان، مبادرت به تهیه و فروش داروهای درمان كرونا می كردند، توسط سربازان گم نام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات شناسایی و دستگیر شدند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات دراین زمینه به شرح زیر است:
«با اقدامات اطلاعاتی مستمر سربازان گم نام امام زمان(عج)، شبکه سازمان یافته ای از دلالان و سوداگران دارویی که به صورت غیرقانونی و خارج از شبکه رسمی بهداشت و درمان، مبادرت به تهیه و فروش داروهای مورد استفاده در دوره درمان کرونا می کردند، شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شدند.
عده ای از سوداگران و دلالان دارویی با هم دستی تعداد معدودی از پرسنل متخلف مراکز درمانی، داروهای مورد استفاده در درمان کرونا را که به صورت سهمیه ای در اختیار مراکز درمانی قرار می گرفت؛ با هدف کسب سود نامشروع خارج {می کردند} و با قیمت های گزاف به خانواده های بیماران به فروش می رساندند.
باتوجه به این که بعضی از اقلام دارویی، خارج از شبکه رسمی بهداشت و درمان کشور تهیه و توزیع شده است؛ احتمال تقلبی بودن آن بالا بوده و به همین دلیل تایید سلامت داروها توسط نهادهای تخصصی ذی ربط در دست بررسی می باشد.
وزارت اطلاعات ضمن هشدار به کلیه سوداگران عرصه ی دارو و درمان و انتشار دهندگان اخبار جعلی و کذب در فضای مجازی با هدف تشویش اذهان عمومی، اعلام می دارد؛ باتوجه به همه گیری بحران کرونا و لزوم صیانت از بیماران و پرسنل خدوم حوزه بهداشت و درمان کشور، با هرگونه سودجویی و دلالی در این حوزه به شدت برخورد خواهد نمود.»
منبع:

1399/07/07
23:59:01
5.0 / 5
1716
تگهای خبر: درمان , سلامت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس