مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران:

بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته است

بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته است پیرو انتشار خبر دستگیری برخی شهرداران استان تهران، مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران با تاكید بر اینكه به تازگی و امسال تنها دستگیری شهردار رودهن اتفاق افتاده است، اظهار داشت: بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته است.


علیرضا طاهری نسب در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به صحبت های رئیس کل دادگستری استان تهران درباره دستگیری برخی شهرداران استان اظهار داشت: این خبر به صورت کلی بوده است؛ این درحالی است که به تازگی و درسال جاری تنها دستگیری شهردار رودهن در استان تهران را داشته ایم و سایر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته و قبل از عید سال جاری بوده است.
در همین راستا محمدجواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران از دستگیری برخی از شهرداران شهرهای استان تهران همچون لواسان، شهریار و رودهن اطلاع داده و گفته است: برخی شهرداران مرتکب جرم رشوه خواری می شوند و ازاین رو عدم نظارت دقیق شوراهای شهر باعث این صدمه ها می شود. نظارت های لازم برای پیشگیری از جرائمی که اتفاق می افتد باید صورت گیرد.
حشمتی همینطور علت اصلی جرائم اتفاق افتاده را زیاده خواهی مقامات اثرگذار در نهادهای شهری دانسته و گفته است: نظارت شوراهای شهر و فرمانداران باید بیشتر شود تا شاهد این قبیل مسائل نباشیم.1399/07/08
13:46:02
5.0 / 5
1221
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس