واكنش استاندار تهران به آمار اعلامی یكی از اعضای شورای شهر درباره فوتی های كرونا

واكنش استاندار تهران به آمار اعلامی یكی از اعضای شورای شهر درباره فوتی های كرونا استاندار تهران درباب اظهار نظر یكی از اعضای شورای شهر تهران در خصوص 136 فوتی كرونا در تهران در روز گذشته اظهار داشت: 136 فوتی اعلام شده، فوتی های قطعی این بیماری نبودند، در كل استان تهران در روز گذشته شصت و هشت نفر فوتی قطعی كووید19 داشته ایم.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در آخر جلسه کمیته مبارزه با قاچاق کالا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز سومین جلسه کمیته مبارزه با قاچاق کالا با حضور دستگاه های عضو برگزار و در آن مروری از مصوبات جلسه قبلی انجام شد و ارزیابی اقدامات دراین زمینه مورد بررسی اعضا قرار گرفت.
وی ادامه داد: هم اکنون قاضی در اداره کل املاک تملیکی مستقر شده تا رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتر و اولویت خاص صورت گیرد. همین طور در این نشست بررسی انبارهای استان تهران مورد ارزیابی قرار گرفت تا سامانه این انبارها با سرعت بیشتری پیگیری شود.
وی افزود: در این نشست با توجه به این که انبارهای تملیکی در شرایط استاندارد و مطلوب قرار ندارند مقرر شد اداره کل املاک تملیکی نسبت به انبارهای استاندارد اقدام نماید. هم اکنون داروها در این انبار در معرض فساد قرار دارد پس مقرر شد جلسه ای جهت بررسی و اتخاذ تصمیم مناسب برای این داروها اجرا شود.
استاندار تهران با اشاره به اینکه مقرر بود صنف طلاسازها جهت راه اندازی سامانه های مورد نظر خود اقدام نمایند اضافه کرد: در این نشست تاکید شد این سامانه ها در نخستین فرصت طراحی و پیاده سازی شود. همین طور در مورد فروش سیگار قاچاق برمبنای قانون که مشخص شود چه صنفی صلاحیت عرضه آنرا دارد در جلسه امروز بحث و تکلیف شد که به اصنافی که این صلاحیت را ندارند همچون کیوسک های روزنامه فروشی، اخطار لازم جهت عدم عرضه سیگار داده شود.
استاندار تهران درباب اظهار نظر یکی از اعضای شورای شهر تهران در خصوص 136 فوتی ناشی از مبتلاشدن به کووید19 در تهران در روز گذشته اظهار داشت: 136 فوتی اعلام شده فوتی های قطعی این بیماری نبودند، در کل استان تهران در روز گذشته 68 نفر فوتی قطعی کووید19 داشته ایم.
وی درباب پیشنهاد محدودیت برای استان تهران خصوصاً اعمال دورکاری اظهار داشت: برخی پیشنهادات دیگر ظرف فردا و پس فردا مورد بررسی قرار می گیرد اما دورکاری خیلی اولویت ندارد.1399/07/13
21:54:13
5.0 / 5
1686
تگهای خبر: دستگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس