تداوم آلودگی هوای پایتخت تا فردا

تداوم آلودگی هوای پایتخت تا فردا به گزارش ال مور برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت الان در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و تداوم این شرایط تا فردا (۲۲ مهر ماه) پیشبینی می شود.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۲۱ مهر ماه) با عنایت به برقراری جو نسبتاً پایدار و آرام طی ساعات گذشته و انباشت آلاینده ها از روز قبل، همینطور همزمان با آغاز تردد خودرو ها، غلظت ذرات معلق افزوده شده است و در بیشتر مناطق شاهد برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس خواهیم بود.

با تداوم این وضعیت جوی و عدم وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و کیفیت هوای بیشتر مناطق در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند.

در شامگاه امشب (۲۱ مهر ماه) با افزایش ترافیک و تجمع آلاینده ها انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با عدم وزش باد مؤثر تا صبحگاه فردا (۲۲ مهر ماه) و هم زمان با آغاز تردد خودرو ها غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افرایش پیدا خواهد نمود و به تبع آن کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

با حاکمیت جو آرام و پایدار طی روز پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد و با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت فردا (۲۲ مهر ماه) پیشبینی می شود تجمع آلاینده ها و افزایش غلظت ذرات معلق ناشی از تردد خودرو ها سبب برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت شود.

به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۱۸ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۱ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است. در چنین شرایطی سفارش می شود مبتلایان به بیماری های قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان فعالیتهای طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.
1399/07/21
14:52:22
5.0 / 5
1521
تگهای خبر: شركت , كودكان , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس