فرماندار شهرستان شهریار:

تلاش شبانه روزی كادر درمان شهریار در شرایط سخت

تلاش شبانه روزی كادر درمان شهریار در شرایط سخت فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به تلاش شبانه روزی كادر درمان شهریار در شرایط سخت تصریح كرد: برای حفظ سلامت مردم در اجرای پروتكل ها قاطع خواهیم بود.


نورالله طاهری در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر تلاش شبانه روزی کادر درمان شهریار در شرایط سخت فعلی و تشدید شیوع ویروس کرونا ویروس اظهار داشت: کادر درمانی شهرستان شهریار در خط مقدم مبارزه با این بیماری روزهای سختی را تجربه می کند و در این راستا نیاز است همه شهروندان با هدف قطع زنجیره شیوع تمامی پروتکل ها را به صورت دقیق اجرا کنند.
وی اضافه کرد: بایستی در جهت حفظ سلامتی مردم با اماکن و صنوف پرخطر و پرتجمع برخورد لازم صورت گیرد و در این راستا با شخص یا نهادی مماشات نخواهیم داشت. شرایط امروز در مبارزه با کرونا خیلی مشکل و ویژه است و شهرستان شهریار نیز از این موج به دور نبوده و در صورت تداوم وضعیت و پیش بینی ها با مشکل جدی همچون خیلی از شهرها مواجه خواهیم شد. در چنین روزهایی همه شهروندان باید با رعایت پروتکل های بهداشتی به یاری کادر درمان بشتابند؛ امروز نیاز است که همدل در کنار یکدیگر برای مقابله با این ویروس منحوس اقدام نماییم.
وی افزود: کادر درمانی در شهرستان شهریار به سختی و با حداکثر ظرفیت بعد از گذشت ۸ ماه همچنان در حال خدمت هستند و بایستی محدودیت های مربوطه اجرا و از تجمعات تحت هر عنوانی جلوگیری شود. در امتداد اجرای این محدودیت ها با هدف حفظ سلامت مردم با هیچ کس مماشات نخواهیم داشت. بی شک برای سلامتی و منفعت عمومی نباید با شخص یا نهادی مماشات کرد و بایستی محدودیت ها تا حد مشخص شده به صورت دقیق اجرا شود.
وی اشاره کرد: تمامی دستورات ستاد کرونا برای سراسر کشور لازم الاجرا است و به حق در شهرستان شهریار نیز مردم دستورالعمل های بهداشتی را خصوصاً در دهه اول محرم رعایت کردند که قابل تقدیر است اما در شرایط تشدید شیوع باردیگر شهروندان با مشارکت جدی باید پای کار بیایند و عمل به پروتکل های بهداشتی را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهند.
وی اظهار داشت: همین طور درباب برخورد با رستوران ها و قهوه خانه ها نیز بایستی اقدامی جدی صورت گیرد که با همکاری اداره صمت، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و بسیج با تجمعات داخل این اماکن پرخطر برخورد خواهد شد و در ایام آتی نیز این کار در اولویت قرار دارد.1399/08/03
11:08:10
5.0 / 5
1250
تگهای خبر: درمان , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس