هوای پایتخت آلوده شد

هوای پایتخت آلوده شد به گزارش ال مور برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۵ آذر ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. تداوم این شرایط و برقراری وضعیت ناسالم برای همه گروه ها طی امروز هم دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، برپایه پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۵ آذر ماه) با عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته همراه با آغاز تردد خودرو ها، آسمان بیشتر مناطق غبارآلود و کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس است.

تداوم این شرایط جوی طی روز سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. در اواخر وقت هم با افزایش ترافیک شامگاهی و عدم وزش باد مؤثر تجمع ذرات معلق در بیشتر مناطق پرتردد پیشبینی می شود و به تبع آن کیفیت هوا در وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته و عدم وزش باد مؤثر در بامداد فردا (۶ آذر ماه) و آغاز تردد خودرو ها سبب می شود در بیشتر مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

طی روز با افزایش ناپایداری جوی، رشد ابرناکی و احتمال بارش باران احتمال می رود شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم گردد و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود همینطور پیشبینی می شود افزایش نسبی تندی باد در شامگاه فردا (۶ آذرماه) و تداوم ناپایداری جوی همراه با بارش باران سبب شود با وجود افزایش ترافیک در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۱۳ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۶ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
1399/09/05
23:50:44
5.0 / 5
1139
تگهای خبر: شركت , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس