فعالیت مشاغل گروه های ۱ و ۲ در شهرهای وضعیت نارنجی تهران مجاز است

فعالیت مشاغل گروه های ۱ و ۲ در شهرهای وضعیت نارنجی تهران مجاز است استاندار تهران اشاره كرد: فعالیت مشاغل گروه های ۱ و ۲ در شهرهای وضعیت نارنجی مجاز است.


انوشیروان محسنی بندپی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح اعمال محدودیت های کرونائی از روز شنبه و فعالیت پاساژها در تهران اظهار داشت: مصوبات ستاد ملی کرونا لازم الاجرا است و تبصره ای برای استثناء شدن صنف خاصی ندارد.
وی اضافه کرد: هنگامی که شهر تهران به وضعیت نارنجی تغییر کرده یعنی فعالیت گروه ۱ و ۲ مجاز است و می توانند فعالیت کنند.
وی افزود: برابر مصوبه فعالیت پاساژها و مجتمع ها با توجه به این که در گروه مشاغل ۲ هستند امکان پذیر است اما همانطور که در این دو هفته همکاری کرده اند باید از این پس نیز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به شکلی فعالیت کنند که باردیگر به وضعیت قرمز بازنگردیم و شاهد توقف فعالیت آنها نباشیم.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه شاخص ستادملی مدیریت کرونا در هر ۱۰۰ هزار نفر تعداد بستری ۴ نفر برای شهر زرد، ۶ نفر برای شهر نارنجی و ۱۰ نفر برای شهر قرمز است، اضافه کرد: به حمدالله با همکاری و مشارکت مردم، کلانشهر تهران و استان تهران به جز پیشوا از وضعیت قرمز خارج شده است پس فعالیت گروه های ۳ و۴ در این وضعیت ممنوع و گروه ۱ و ۲ امکان پذیر است و فعالیت ادارات نیز به صورت ۵۰ درصد خواهد بود.
وی تاکید: وضعیت شهرها به صورت هفتگی بررسی و وضعیت آنها در حالت های زرد، نارنجی و قرمز مشخص خواهد شد، اما محدودیت تردد شبانه مختص شهرهای قرمز بود که مقرر است در جلسه روز شنبه ستاد ملی موضوع بررسی شود و احتمال اینکه این ممنوعیت برای شهرهای نارنجی هم اجرائی شود، زیاد است.
1399/09/13
19:51:05
5.0 / 5
1017
تگهای خبر: مد , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس