تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسكن برای كارگران و بازنشستگان تا 30 دی

تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسكن برای كارگران و بازنشستگان تا 30 دی معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از تمدید مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط همچون کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا آخر دیماه اطلاع داد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، ابراهیم صادقی فر اظهار داشت: تفاهمنامه همکاری میان این وزارتخانه با وزارت راه و شهرسازی در جهت راه اندازی ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی منعقد شده است.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: در این راستا با انعقاد تفاهمنامه با وزارت راه و شهرسازی، مقرر شد فرصت واریز آورده اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تمدید شود.

وی خاطرنشان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از تجزیه و تحلیل اطلاعات متقاضیان موجود در سامانه جامع اقدام ملی مسکن و بانکهای اطلاعاتی این وزارتخانه، مشخصات متقاضیان گروه های هدف شامل کارگران، بازنشستگان، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار همچون کد ملی، دهک بندی متقاضیان، بررسی وضعیت فرم ج ثبت نام کنندگان و... را به تفکیک هر استان و شهرهای تابعه احصا کرده است.

صادقی فر تصریح کرد: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طرح اقدام ملی مسکن ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه های هدف واجد شرایط ثبت نام شده در این سامانه، متقاضیانی را در بر می گیرد که پرداخت اولیه از جانب آنان کامل شده باشد.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: گروه های هدف برای بهره مندی از این تسهیلات حمایتی لازم است به منظور افتتاح حساب و تکمیل مبلغ آورده در فرصت باقی مانده نسبت به تکمیل موجودی خود اقدام نمایند.

آغاز دور جدید ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و فاه اجتماعی همینطور ازآغاز دور جدید ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از بامداد امروز ( ۱۸ دی ماه) به مدت یک هفته (تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۵ دی ماه) اطلاع داد.

صادقی فر اظهارکرد: با عنایت به پیگیری این وزارتخانه و اهمیت برخورداری از مسکن در بهبود کیفیت زندگی و ارتقای شاخصهای فرهنگی اجتماعی، فرصت خوبی پیش روی جامعه کار و تولید بخصوص کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری فراهم گشته است تا در این طرح مشارکت کنند.

وی اضافه کرد: در این مرحله برای ۱۸۳ شهر جدید امکان ثبت نام فراهم شده که در مجموع با احتساب شهرهای ثبت نام شده در مراحل گذشته، در ۷۷۰ شهر ظرفیت سازی لازم انجام شده است که فرصت بسیار خوبی را در جهت تأمین سرپناه و مسکن مناسب برای عموم متقاضیان بخصوص کارگران و بازنشستگان عزیز فراهم نموده است.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و فاه اجتماعی خاطرنشان کرد: کارگران و بازنشستگان متقاضی از امروز بامداد پنجشنبه با رفتن به سامانه https: //tem.mrud.ir ثبت نام خویش را انجام دهند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت رفاه صادقی فر ابراز امیدواری کرد: با عنایت به ظرفیت های خوبی که در زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در زمینه تأمین مصالح ساختمانی و هم هلدینگ ها و شرکتهای سازنده مسکن وجود دارد اجرای الگوهای های حمایتی متنوعی در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است که زمینه کاهش قیمت تمام شده مسکن برای کارگران و بازنشستگان تحت پوشش را فراهم خواهد نمود.

منبع:

1399/10/18
23:59:36
0.0 / 5
1024
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس