نوسازی ایستگاه های قدیمی آتش نشانی تهران

نوسازی ایستگاه های قدیمی آتش نشانی تهران به گزارش ال مور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ازبرنامه تخریب و نوسازی ایستگاه های قدیمی سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داد.


مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، در مورد ایمنی و شرایط سازه های ایستگاه های آتش نشانی تهران، اظهار داشت: هر ایستگاه آتش نشانی که ایجاد می شود، آخرین ضوابط و شرایط مقاومت سازه ای و مقاومت در مقابل زلزله در آن دیده می شود.
وی اظهار نمود: بعضی از ایستگاه های آتش نشانی تهران قدمت زیادی دارند و بر مبنای برنامه ای در حال نوسازی همه این ایستگاه ها هستیم، بطوریکه این ساختمان ها تخریب و نوسازی می شوند و ایستگاه جدیدی جایگزین ایستگاه قدیمی می شود.
وی اظهار داشت: آخرین برنامه برای ایستگاه واقع در افسریه است، این ایستگاه کاملا ناپایدار بود که فرآیند ساخت آنرا آغاز کردیم و امیدواریمسال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران اظهار نمود: ایستگاه هایی که قدیمی هستند و بر مبنای مقاومت احتیاج به سازه و بازسازی دارند، در این برنامه هستند.
وی تصریح کرد: می توان با اطمینان اظهار داشت که از ۳۰ سال پیش تاکنون هر ایستگاه آتش نشانی که ساخته شده در مقابل زلزله مقاوم است، یعنی بیشتر از ۸۰ تا ۹۰ درصد ایستگاه ها در مقابل زلزله مقاوم هستند، آن تعدادی هم که در بافت قدیمی واقع هستند و در سالهای خیلی دورتر ساخته شده اند، اقدامات لازم برای مقاوم سازیشان صورت گرفته اما در برنامه جدید سازمان همه این ایستگاهها نوسازی خواهند شد.

منبع:

1399/11/14
12:27:00
0.0 / 5
734
تگهای خبر: ایمنی , خدمات , ساخت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس