نایب رئیس كمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر تهران تاكید كرد

لزوم تعیین تكلیف دو معاونت بلاتكلیف و اساسنامه سازمان های شهرداری

لزوم تعیین تكلیف دو معاونت بلاتكلیف و اساسنامه سازمان های شهرداری ال مور: نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بر لزوم تعیین تکلیف دو معاونت بلاتکلیف و اساسنامه سازمان های شهرداری قبل از بررسی لایحه بودجه 1400 تاکید کرد و پیشنهاد نمود بررسی طرح ها و لوایح مقدم بر این دو لایحه به تعویق بیافتد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در دویست و هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران سید حسن رسولی پیشنهادی را در خصوص مسکوت گذاشتن طرح ها و لوایح مقدم بر لایحه ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی و همین طور لایحه اساسنامه های ۱۹ سازمان وابسته به شهرداری تهران و بخشنامه های مالی و معاملات آنها باتوجه به اهمیت رسیدگی به آنها تا قبل از بررسی لایحه بودجه بیان کرد.
رسولی در تشریح پیشنهاد خود اظهار داشت: آقای شهردار دو لایحه به شورای شهر ارسال کرده اند. یکی از این دو، لایحه ادغام دو معاونت است که بعد از تذکر منتهی به سؤال بنده و همکارانم به شورا ارسال شده است. لایحه دوم در عمل به تکلیف شهرداری تهران در ارائه اساسنامه سازمان های شهرداری تهران است. ما پیشنهادکنندگان از هیئت رئیسه و اعضای شورای شهر استدعا داریم باتوجه به محدودیت های قانونی موجود و این که بررسی این دو لایحه باید تا پیش از لایحه بودجه صورت گیرد، به این پیشنهاد رأی مثبت دهند تا با این اتفاق به تداوم تخلفات شهرداری در حوزه این دو معاونت که بلاتکلیف هستند، اختتام دهیم. به همین دلیل پیشنهاد می شود دستورات ماقبل این دو دستور به تعویق بیافتند تا این دو دستور تا پیش از لایحه بودجه موردبررسی قرار گیرند تا بتوانیم بودجه را دقیق تر بررسی نماییم.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، این پیشنهاد به رأی گذاشته شد و با ۱۴ رأی موافق اعضای شورا به تصویب رسید.
منبع:

1399/11/28
21:20:03
0.0 / 5
665
تگهای خبر: بودجه , توسعه , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس