توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار

توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران اعلام نمود: به مناسبت نوروز ۳ میدان تره بار جدید و ۳ ایستگاه آتش نشانی افتتاح خواهند شد و ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار توزیع می شود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، اصغر عطایی - مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران درباره آماده سازی پایتخت برای نوروز و اقدامات سازمان های زیر مجموعه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران توضیح داد.
او اظهار داشت: سازمان پسماند معمولا در روزهای آخر سال با عنایت به حجم زباله در مراکز خرید و برخی اماکن درگیر می شود. این سازمان ۷ اقدام ویژه برای آماده سازی تهران انجام می دهد که همچون آنها استقرار ۲ هزار مخرن بازیافت در ظرفیت های ۱۲۰ و ۲۴۰ در جهت اجرای طرح کارت و همینطور حذف مخازن ۱۱۰ لیتری از سطح برخی معابر است.
به قول عطایی، مشارکت سازمان در تولید و پخش مجموعه سریال «ن. خ» در جهت اقدامات فرهنگی و همینطور کارهای آموزشی فراوان در شستشو و بهینه سازی مدیریت پسماند از دیگر اقدامات این سازمان است.
بنابر اعلام سایت شهر، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران در مورد اقدامات سازمان میادین میوه و تره بار هم اظهار داشت: این سازمان ۱۲ اقدام ویژه در این ایام دارد که بهره برداری از ۳ بازار جدید، هماهنگی جهت تأمین ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن محصولات پر مصرف، توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار، تخفیفات محصولات فرآوری شده در ۲۵ گروه کالایی و اجرای طرح پایش و کالیبراسیون کنترل ترازو ها از این دست است.
وی به ۷ اقدام ویژه سازمان آتش نشانی در مناطق ۲۲ گانه هم اشاره نمود و توضیح داد: از مهم ترین آنها افتتاح ۳ ایستگاه آتش نشانی جدید است که ایستگاه سعدی در منطقه ۱۲، یک ایستگاه در میرداماد و ایستگاهی در فرمانداری ری راه اندازی شد.
عطایی بیان نمود: ۵ هزار آتش نشان هم در روز چهارشنبه آخر سال و آن ایام شهر را پوشش می دهند. هزار تیم عملیاتی جهت تأمین ایمنی در مبادی ورودی و خروجی در روز طبیعت پیشبینی شده است. در بهشت زهرا و مسیرهای منتهی به حضور مردم در بهشت زهرا (س) برای پنجشنبه آخر سال هم تیم هایی مستقر خواهند شد. از دیگر اقدامات هم ساماندهی تمامی۱۳۳ ایستگاه آتش نشانی است.
او اظهار داشت: ۸ اقدام ویژه هم از جانب سازمان صنایع و مشاغل برای ایام نوروز انجام می شود. بهسازی وضع ظاهری کیوسک ها مانند شستشو، بهسازی و جمع و آوری سد معبر کیوسک ها همچون آنهاست. مدیریت و ساماندهی دستفروشان و روزبازارهای موجود درمناطق از دیگر اقدامات در دستور است.
عطایی توضیح داد: محل هایی در روزهای آخر سال با هدف ساماندهی دستفروشان با همکاری حریم بان و شهربان انجام می شود. مبارزه با موش و زنده گیری سگ های بی صاحب در سطح شهر و پاکسازی محیطی مراکز همگانی فروش خودرو که شامل پاکسازی این مناطق می شود از دیگر اقدامات است.
او اضافه کرد: اداره کل محیط زیست هم ۹ اقدام ویژه در دستور کار دارد؛ معاینه فنی کلیه خودرو های سبک و سنگین همچون آنهاست. همینطور کنترل ایمنی و HSE در شهرداری و کنترل هزار ساختمان شهرداری در ارتباط با ماسک و دستکش، کنترل اتوبوس ها و بی آرتی و... جزو فعالیتهای اداره کل محیط زیست است. کنترل کارواش ها و بازچرخانی آب هم در گروه اقدامات محیط زیستی است. همینطور آب گرمکن های خورشیدی را هم در مناطق بازنگری می کنند.
عطایی اظهار داشت: شرکت شهربان و حریم بان هم ۲ اقدام ویژه انجام می دهند که تلاش می کنند با سد معبر غیر مجاز را مقابله کنند و بر ساخت و ساز ها نظارت داشته باشند.1399/12/15
12:34:08
0.0 / 5
753
تگهای خبر: آموزش , ایمنی , بهسازی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس