دستگیری ۷۹۲ مجرم در رابطه با مواد مخدر در تهران

دستگیری ۷۹۲ مجرم در رابطه با مواد مخدر در تهران ال مور: رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 792 توزیع کننده و فروشنده مواد مخدر و جمع آوری بیش از 3000 معتاد متجاهر در پایتخت آگاهی داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در اجرای دهمین مرحله از طرح ظفر که ظهر امروز به مرحله اجرا درآمد، اظهار داشت: در اجرای این طرح ۴۰۶ حکم قضایی اجرائی شده و به دنبال آن ۷۹۲ توزیع کننده و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.
وی با اعلان اینکه در بین دستگیرشدگان ۳۶ قاچاقچی عمده نیز حضور دارند، اظهار داشت: همین طور پنج تن از اراذل و اوباش که مبادرت به خرید و فروش مواد محترقه کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
وی با اعلان اینکه در اجرای این طرح یک تُن و ۹۵۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر نیز کشف شد، اظهار داشت: در بین کشفیات تریاک، شیشه، گل و... نیز وجود داشت.
وی با اعلان اینکه ۳۰۰۰ معتاد متجاهر نیز در اجرای این مرحله از طرح ظفر جمع آوری شدند، اظهار داشت: در ایام پایانی سال طرح برخورد با معتادان متجاهر را تشدید کردیم.
رحیمی با اعلان اینکه ۳۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در رابطه با مجرمان در این طرح توقیف شد، اظهار داشت: ۵۴۷ عدد انواع ادوات و آلات در رابطه با استعمال و خرید و فروش مواد مخدر شامل ترازو، پایپ و... نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص اینکه آیا فاز جدید مرکز سروش مبادرت به جذب معتادان متجاهر کرده یا خیر؟ اظهار داشت: فاز نخست مرکز بازپروری معتادان متجاهر سروش در کهریزک با ظرفیت ۶۷۰ نفر از دو سال پیش فعالیت خودرا آغاز نموده بود و با اقداماتی که انجام دادیم در فاز دوم ۵۰۰ ظرفیت جدید به این مرکز افزوده شد که اولین گروه از معتادان متجاهر جمع آوری شده به آن هدایت شدند.
وی درباره فروش مواد مخدر در فضای مجازی نیز اظهار داشت: در این مرحله از طرح ظفر ۴۶ سایت و صفحه مجازی که دراین زمینه فعالیت می کردند مورد شناسایی قرار گرفته و مسدود شدند که در این بین پنج نفر نیز دستگیر شدند.
رحیمی در مورد خانه هایی که به محل مصرف و استعمال مواد مخدر بدل می شود نیز اظهار داشت: چهار باب منزل که به محلی برای خرید و فروش و استعمال مواد مخدر بدل شده بود در این طرح پلمب شد.
منبع:

1399/12/25
23:17:23
0.0 / 5
612
تگهای خبر: خرید , دستگاه , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس