فرماندار ویژه شهرستان ری تاكید كرد

ضرورت تشكیل شوراهای متخصص برای توسعه پایدار شهرها

ضرورت تشكیل شوراهای متخصص برای توسعه پایدار شهرها به گزارش ال مور فرماندار ویژه شهرستان ری بر ضرورت تشکیل شوراهای متخصص برای توسعه پایدار شهرها تاکید نمود.


حسین توکلی در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر نقش و جایگاه شوراهای شهر در تصمیم سازی برای شهرها و ضرورت اثرگذاری شوراها برابر با آنچه که قانون اساسی برای آنها پیشبینی کرده است اظهار داشت: شورای اسلامی به عنوان یک نهاد مردمی با نظارت قانونمند و تصمیم گیری در امور شهر و روستا می تواند نقش مهمی در توسعه و دستیابی به اهداف حقوق شهروندی و افزایش رضایت عمومی داشته باشد.
وی ادامه داد: یکی از عوامل توسعه و پیشرفت در شهرها و روستاها حضور افراد اصلح، دلسوز، متخصص و متعهد در عرصه های مدیریت است که این مورد می تواند در انتخابات شوراهای اسلامی با انتخاب این گونه افراد محقق شود. در حقیقت امروز نهاد شوراها به تخصص های در رابطه با حوزه شهری برای دستیابی به توسعه ی همه جانبه نیاز دارد و تحقق این مهم با انتخاب صحیح شهروندان رقم خواهد خورد.
وی افزود: بطور قطع امروز مشارکت شهروندان با تشکیل شوراهای شهر منسجم و فعال همراه با تخصص محقق می شود. باید شوراها در جایگاه پیشبینی شده در اصول قانون اساسی قرار بگیرند تا با ایفای نقش در جهت توسعه حرکت کنند.
فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: در برگزاری انتخابات خردادماه ۱۴۰۰ در شهرستان ری رعایت اصل بی طرفی به عنوان یک رویکرد و اولویت قرار دارد و هدف تمامی مجریان برگزاری انتخابات در این شهرستان پرهیز از هرگونه جانبداری است تا انتخاباتی سالم و در سایه امنیت کامل برگزار گردد.1400/01/02
13:48:40
0.0 / 5
590
تگهای خبر: توسعه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس