روحانی در جلسه هیات دولت:

هیچ جناح و فردی حق ندارد زندگی مردم را به خاطر انتخابات گروگان بگیرد

هیچ جناح و فردی حق ندارد زندگی مردم را به خاطر انتخابات گروگان بگیرد به گزارش ال مور رئیس جمهور اظهار داشت: هیچ جناح و فردی حق ندارد زندگی و معیشت مردم را به خاطر انتخابات گروگان بگیرد. بعضی ها می گویند دست ظالم باید قطع شود. وقتی می گوییم کی؟ می گویند در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد و بگذارید تیر رد بشود آن موقع. بابا دست ظالم را باید قطع کرد تیر و مرداد ندارد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه امروز (چهارشنبه ۲۵ فروردین) هیات دولت، اظهار نمود: الان در این مقطع آوردن واکسن خارجی کرونا یک وظیفه است که وزارت بهداشت وظیفه خودرا دارد و شرکت های خصوصی هم برای واردات آن آزاد هستند.
وی اضافه کرد: هر شرکت خصوصی، بیمارستان و موسسه ای که بتواند واکسن خارجی وارد کند می تواند این کار را با ارز نیمایی انجام دهد و واکسن را بین مردم پخش کند و قیمت آن با هزینه حمل و نقل قیمت بالایی نخواهد بود.
رییس جمهور در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: هیچ جناح و فردی حق ندارد زندگی و معیشت مردم را به خاطر انتخابات گروگان بگیرد. بعضی ها می گویند دست ظالم باید قطع شود. وقتی می گوییم کی؟ می گویند در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد و بگذارید تیر رد بشود آن موقع. بابا دست ظالم را باید قطع کرد تیر و مرداد ندارد.
این خبر تکمیل می شود...منبع:

1400/01/25
11:55:54
0.0 / 5
513
تگهای خبر: زندگی , شركت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس