از سوی شهرداری منطقه 8 صورت گرفت

اشتغال بانوان زندانی در مركز كارآفرینی كوثر

اشتغال بانوان زندانی در مركز كارآفرینی كوثر به گزارش ال مور برای اولین بار امکان اشتغال بانوان زندانی با جرائم مختلف در مرکز مهارت آموزی کوثر توسط شهرداری منطقه ۸ فراهم گشته است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مسعود رنجبریان ازاشتغال بانوان زندانی با جرائم مختلف درمرکزمهارت آموزی کوثر اطلاع داد و اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی و مهربانی، شهرداری منطقه۸ شرایط اشتغال بانوان زندانی را بگونه ای فراهم نموده است تا این بانوان دوره محکومیت خویش را درمرکز مهارت آموزی و اشتغالزایی کوثر سپری کنند.
شهردارمنطقه ۸ ضمن بازدید از مرکز مهارت آموزی کوثر اضافه کرد: برای اولین بار بانوان زندانی با رای باز درمرکزکارآفرینی کوثر مشغول به کارشده اند که ما با اشتغال این بانوان چند هدف مهم را مد نظرداریم همچون آزادی یک انسان در بند، حفظ شأن وکرامت بانوان و بازگشت آنها بعنوان همسر ومادر به کانون خانواده و از همه مهم تر، عرضه آموزش و در نهایت اشتغالزایی برای این بانوان.
رنجبریان ضمن اشاره به روند اشتغال این بانوان اظهار داشت: با هماهنگی های صورت گرفته با قوه قضاییه شرایطی فراهم شده تا بانوان پس از اتمام ساعت کاری خود در مرکز کوثر، بتوانند به کانون خانواده خود بروند.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۸، وی به ظرفیت مراکز کارآفرینی کوثر هم اشاره نمود و افزود: مراکز کوثر بعنوان مهم ترین ظرفیت اشتغالزایی در شهرداری تهران محسوب می شوند و خرسند هستیم که برای اولین باردرمرکز کوثرشهرداری منطقه ۸، ایده جدیدی را درزمینه به کارگیری بانوان زندانی اجرا کرده ایم. امید داریم که این بانوان در طول دوره محکومیت خود با آموزش های لازم در زمینه کارهای هنری، نقاشی و خیاطی و اشتغال در این مرکز به خود کفایی برسند چونکه بانوان سرپرست خانوار بسیاری هم پس از مدتی اشتغال در مراکز کوثر این منطقه، توانستند برای تأمین معاش زندگی خود کسب و کار راه اندازی کنند.
منبع:

1400/02/14
13:56:08
0.0 / 5
361
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس