معاون سیاسی استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت همكاری و كمك همه دستگاه ها برای برگزاری انتخاباتی پرشور

ضرورت همكاری و كمك همه دستگاه ها برای برگزاری انتخاباتی پرشور ال مور: معاون سیاسی استاندار تهران بر ضرورت همکاری و کمک همه دستگاه ها در سطح استان تهران برای برگزاری انتخاباتی پرشور در ۲۸ خرداد ماه سالجاری تاکید نمود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، شکرالله حسن بیگی در دومین جلسه شورای اداری استان تهران امسال ضمن اشاره به برگزاری انتخابات در ۲۸ خرداد ماه سالجاری اظهار داشت: در ۲۸ خرداد ماه چهار انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا، و انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برگزار می شود که در جهت برگزاری پرشور این انتخابات همه مدیران دستگاه ها باید با دراختیار گذاشتن ظرفیت ها و زیر ساخت ها کمک کنند.
وی اضافه کرد: ارکان چهارگانه انتخابات شامل مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت باید مدنظر قرار گیرد که در بحث سلامت ما قول می دهیم که بتوانیم با رعایت قانونمندی و بی طرفی کامل انتخابات را برگزار نماییم که مورد رضایت مردم باشد.
وی افزود: در انتخابات سال ۱۳۹۸ استان تهران از رتبه ۲۸ به رتبه چهارم ارتقا پیدا کرد و امیدواریم در انتخابات سال جاری هم به جایگاهی که شایسته استان تهران است برسیم.
وی تصریح کرد: بدون شک می توانیم در جهت مشارکت افزایی تلاش نماییم. در استان تهران از جهت اجرا مشکلی نداریم و کارها طبق برنامه زمان بندی در حال اجرا می باشد و خوشبختانه تعامل خوبی با هیات های نظارت داریم و مشکلی وجود ندارد.
معاون سیاسی استانداری تهران ضمن اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری از روز گذشته اظهار داشت: روز گذشته ۵۷ نفر بعنوان داوطلب انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند که این ثبت نام تا ۵ روز ادامه دارد. انتظار ما از مدیران استان پرهیز از ورود به ستادهای تبلیغاتی و جانبداری از کاندیداهاست بخصوص ساعات اداری. البته سفارش ما این است که حتی در ساعات غیر اداری هم به این مورد ورود نداشته باشند اما این اقدام در ساعت اداری شائبه استفاده از امکانات دولتی را بوجود می آورد. از طرفی باید پرهیز از جابجایی مدیران شهرستانی با عنایت به تاکید استانداری تهران مدنظر قرار گیرد.
وی افزود: یکی از گلایه های فرمانداران استان تهران کم رنگ بودن حضور مدیران کل در بعضی شهرستانهای استان تهران است. برخی مدیران کل به برخی از شهرستانهای استان تهران کمتر می روند و یا گاهی بدون هماهنگی با فرمانداران در این شهرستانها حضور پیدا می کنند که امیدواریم در مدت باقیمانده از عمر دولت جلسات بیشتری با حضور مدیران کل در سطح شهرستانها برگزار گردد تا بدین سان با عرضه گزارش اقدامات دستگاههای خود امیدآفرینی کند؛ چون که ناامیدی مساوی است با عدم مشارکت مردم در انتخابات. بدون شک در زمان باقیمانده پاسخگو بودن و عرضه خدمات بهتر همچون مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد.
حسن بیگی در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن اشاره به ضرورت مصرف بهینه انرژی در استان تهران خطاب به توزیع برق استان تهران اظهار داشت: در روز انتخابات و حداقل دو روز بعد از آن باید توزیع برق بگونه ای عمل کند و برنامه ریزی داشته باشد که در استان تهران مشکلی نداشته باشیم.
وی افزود: یکی از اشکالات ما در این دوره از انتخابات وجود شرایط کرونایی است که بر ریزش نیروها اثرگذار بوده است. این ریزش نیروها هم در اجرا و هم در نظارت است؛ بنابراین فرمانداران باید نیروهای خویش را بگونه ای ترغیب کنند که افراد همکاری لازم را داشته باشند و کمک های پشتیبانی باید به فرمانداریها و بخشداری ها توسط سایر دستگاه ها صورت گیرد. انتظار ما از شهرداران این است که در انتخابات فعال تر باشند و بیشتر کمک کنند تا در ۲۸ خرداد ماه شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور باشیم.1400/02/22
22:31:21
0.0 / 5
365
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس